Najlepsze ośrodki narciarskie w Europie

Szukasz najlepszych ośrodków narciarskich na następne wakacje?

Nie ma znaczenia, czy jesteś profesjonalnym narciarzem, czy amatorem, który chce spędzić kolejne wakacje w górach. Chcesz mieć jak najlepsze wrażenia! Dlatego TravelPapa zebrała dla Ciebie najlepsze ośrodki narciarskie w Europie. Ale co ważniejsze, można znaleźć tanie loty i bilety lotnicze do dowolnego z tych ośrodków narciarskich na naszej stronie internetowej .

Val Thorens, Francja

Najlepsze ośrodki narciarskie w Val Thorens
Val Thorens, Francja © Topflight

Val Thorens jest znany jako najwyższy ośrodek narciarski w Europie. I przez wiele lat jest uważany za jeden z najlepszych kurortów dla dobrze rozwiniętej infrastruktury i zapierających dech w piersiach stoków. Sezon narciarski rozpoczyna się w listopadzie i trwa do początku maja. Ze względu na wysokość tego ośrodka narciarskiego ma wiele różnych tras dla narciarzy na różnym poziomie. Oznacza to, że możesz odwiedzić Val Thorens na własną rękę, z przyjaciółmi lub z rodziną. Ośrodek ma wiele do zaoferowania. Oprócz jazdy na nartach i snowboardzie możesz wybrać się na wędrówki na rakietach śnieżnych z rodziną lub odwiedzić najwyższy tor wyścigowy w Europie, a może zechcesz odwiedzić Ice-Karting z przyjaciółmi. Istnieje również wiele koncertów muzycznych, imprez, a nawet kino.

Nie przegap szansy spędzenia wolnego czasu w najlepszym ośrodku narciarskim w Europie - Val Thorens, sprawdź najlepsze oferty lotów na najbliższe lotniska.


St. Anton, Austria

Najlepsze ośrodki narciarskie w St Anton
St. Anton, Austria © Alpineworld

Kiedyś był gospodarzem mistrzostw świata w jeździe na nartach, a teraz ten piękny ośrodek narciarski słynie z wyjątkowej atmosfery. St. Anton to małe miasteczko, które przyciąga turystów z całego świata. Profesjonalni i średniozaawansowani miłośnicy narciarstwa docenią gościnność mieszkańców i piękne widoki na śnieg. Miasto latem pełni funkcję ośrodka rekreacyjnego! Ma wszelkiego rodzaju usługi na idealne wakacje.

Dodaj świętego Anton do swojej listy życzeń i odwiedź ją podczas następnych wakacji. I nie zapominaj, że TravelPapa ma najlepsze bilety lotnicze do Austrii.


Zermatt, Szwajcaria

Najlepsze ośrodki narciarskie w Zermatt
Zermatt, Szwajcaria © Andrey Omelyanchuk

Szwajcaria ma jeden z najdłuższych na świecie sezonów narciarskich. Oznacza to, że możesz odwiedzić Zermatt nawet w lipcu i móc cieszyć się wszystkimi śnieżnymi zajęciami. Ten ośrodek narciarski słynie z tradycyjnej alpejskiej atmosfery i wspaniałych stoków. Zermatt jest strefą wolną od samochodów i sprawia, że ​​to miasto jest bardzo przytulne. Jeśli szukasz idealnego szwajcarskiego urlopu, musisz odwiedzić ten uroczy ośrodek narciarski. Oprócz jazdy na nartach i snowboardzie to miejsce jest bardzo popularne wśród turystów. Ponad 400 kilometrów szlaków turystycznych przyciąga tysiące turystów każdego roku.

Jeśli chcesz odwiedzić Zermatt w tym sezonie, nie przegap najlepszych ofert linii lotniczych .


Cortina d'Ampezzo, Włochy

Najlepsze ośrodki narciarskie Cortina dAmprez.jpg
Cortina d'Ampezzo, Włochy © Expedia

To obowiązkowa wizyta dla wszystkich zimowych aktywnych wczasowiczów. Ten ośrodek narciarski stał się tak popularny po Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w 1956 roku. Co ciekawe, jest to zaledwie dwie godziny drogi od Wenecji. Co oznacza, że ​​możesz go odwiedzić w drodze do ośrodka narciarskiego. Te miejsca są tak piękne, że znalazły się w kilku hollywoodzkich filmach.

Upewnij się, że Cortina d'Amprezzo jest Twoim kolejnym miejscem na wakacje. A jeśli szukasz tanich biletów lotniczych do Włoch, mamy Cię pod przykryciem !


To nasze najlepsze typy dla najlepszych ośrodków narciarskich w Europie . Którego chciałbyś odwiedzić?
This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Pavel Malisev

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top