Star Wars turistické místa vidět během dovolené

TravelPapa odhalil nejoblíbenější turistické lokality Star Wars od nového filmu
Kde se nachází slavná galaxie z "Star Wars"? TravelPapa odhaluje slavné turistické lokality Star Wars , kde se můžete snadno propadnout do atmosféry vašeho oblíbeného filmu (samozřejmě byly s pomocí grafických designérů hodně modifikovány, ale přesto pozorné publikum bylo schopno si všimnout podobných památek .

Horská krajina planety Ahch-To z filmu byla natočena přesně u Skellig-Michael. V novém filmu se fanoušci mohou dozvědět více o tajemném ostrově (a jeho roztomilé fauně), ale kromě toho je historie samotného ostrova mnohem zajímavější. Počínaje VI. Století bylo na ostrově osídleni mniši, kteří seděli přímo mezi místními útesy v kamenných jeskyních. V roce 1996 byl ostrov zařazen do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a vzhledem k tomu, že se stále více prosazuje, vláda posílila svou ochranu. Takže dnes, pokud chcete navštívit slavný ostrov, musíte předem podat žádost.

Turistická místa Star Wars

Neuvěřitelná krajina Salar de Uyuni vypadá opravdu jako pohled z jiné planety. Ale toto místo může být skutečně považováno za jednu z nejlepších světových zázraků, neboť v období sucha vypadá jako povrch Měsíce a během dešťů se tato obrovská solná plocha mění na největší zrcadlo na celém světě!

Turistická místa Star Wars

Chorvatské město Dubrovník již získalo obrovskou slávu díky "Hra trůnu" - jedné z nejslavnějších televizních pořadů na světě. V novém filmu se to stalo městským kasínem, něco jako Monte Carlo v reálném životě. Dubrovník vlastně nemusí být natočen, aby přilákal cestovatele. Jeho staré město s úzkými uličkami, červenými kachlovými střechami, úžasnými výhledy a tyrkysovým mořem každoročně přitahují tisíce a tisíce turistů z celého světa. Bohužel se v posledních letech Chorvatsko a Dubrovník obzvlášť staly příliš přeplněnými cizinci, takže se dokonce dostalo do rizika, že bude vyloučena ze Seznamu světového dědictví UNESCO.

Turistická místa Star Wars

Rozpoznal jste alespoň jedno z těchto míst? Který z nich se vám nejvíce líbí? Začněte plánovat výlet do jednoho z nich a objevte nejdostupnější výlety a letenky spolu s TravelPapa!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top