Lokalizacje turystyczne Star Wars, aby zobaczyć podczas wakacji

TravelPapa ujawnił najbardziej popularne miejsca turystyczne Star Wars z nowego filmu
Gdzie znajduje się ta słynna galaktyka z "Gwiezdnych wojen"? TravelPapa ujawnia słynne lokalizacje turystyczne Star Wars , w których można z łatwością zagłębić się w atmosferę ulubionego filmu (oczywiście, były one modyfikowane za pomocą grafików, ale mimo to uważna publiczność mogła zauważyć podobne atrakcje .

Górzyste krajobrazy Ahch-To Planet z filmu zostały nakręcone dokładnie w Skellig-Michael. W nowym filmie fani mogą dowiedzieć się więcej o tajemniczej wyspie (i jej uroczej faunie), ale poza tym historia samej wyspy jest o wiele bardziej interesująca. Począwszy od VI wieku, wyspa była zamieszkana przez mnichów, którzy mieszkali prosto wśród miejscowych klifów w kamiennych grotach. W 1996 roku wyspa została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a ponieważ zyskiwała na popularności, rząd wzmocnił jej ochronę. Tak więc, jeśli chcesz odwiedzić słynną wyspę, musisz wcześniej złożyć wniosek.

Lokalizacje turystyczne Star Wars

Absolutnie niewiarygodne krajobrazy Salar de Uyuni naprawdę wyglądają jak widok z innej planety. Niemniej jednak, miejsce to może być naprawdę uważane za jeden z cudów świata, ponieważ w porze suchej wygląda jak powierzchnia Księżyca, a podczas opadów ogromna równina zamienia się w największe lustro na całym świecie!

Lokalizacje turystyczne Star Wars

Chorwackie miasto Dubrownik zyskało już ogromną sławę, dzięki "Grze o Tron" - jednej z najsłynniejszych telewizyjnych programów telewizyjnych na świecie. W nowym filmie zamieniło się w miasto-kasyno, coś jak Monte Carlo w prawdziwym życiu. W rzeczywistości Dubrownik nie musi być filmowany, aby przyciągnąć podróżnych. Stare miasto z wąskimi uliczkami, czerwonymi dachówkami, niesamowitymi widokami i turkusowym morzem co roku przyciąga tysiące turystów z całego świata. Niestety, w ciągu ostatnich kilku lat Chorwacja i Dubrownik stały się szczególnie zbyt zatłoczone obcokrajowcami, więc nawet ryzykowało się wykluczeniem z Listy Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Lokalizacje turystyczne Star Wars

Czy rozpoznałeś przynajmniej jedną z tych lokalizacji? Który lubisz najbardziej? Zacznij planować swoją podróż do jednego z nich już dzisiaj i odkryj najtańsze wycieczki i bilety lotnicze razem z TravelPapa!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top