Qatar Airways реалізує двомісні ліжка в бізнес-класі

Катар Airways реалізує двомісні ліжка в бізнес-класі на рейсах з Лондона до Дохи.
Qatar Airways

Авіакомпанія Qatar Airways в наші дні вважається найпершою у світі, яка реалізує нові двомісні ліжка в своєму діловому класі на маршруті з Лондона до Дохи (так що якщо ти їдеш незабаром, не забувайте про це!) .

Пасажири цього маршруту зможуть легко перетворити спеціальні стільці, називаючи Qsuite в зручні і досить великі двоспальні ліжка, видаливши екран, відокремлюючи стілець, щоб провести свій рейс у максимально зручному та приємному порядку.

Крім того, бізнесмени також оцінять цю нову реалізацію, оскільки завдяки можливості перетворити стільці тепер буде можливо створити спеціальну роздільну зону для до чотирьох людей, наприклад, для переговорів або просто для приватних розмов.

Авіакомпанія вже замислювалася над тим, щоб додати цю послугу на свої рейси до Парижу та Нью-Йорку .

Плануйте свої поїздки з TravelPapa , знайшовши найдоступніші авіаквитки до Великої Британії та Катару , найкращі тури та навіть місцеві жителі у своїх країнах у всьому світі!

Qatar Airways

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top