Qatar Airways wdraża podwójne łóżka w klasie biznes

Qatar Airways realizuje podwójne łóżka w klasie biznes podczas lotów z Londynu do Doha.
katarskie linie lotnicze

Firma lotnicza Qatar Airways jest obecnie uważana za pierwszą na świecie, która wdraża nowe podwójne łóżka w klasie biznes na trasie z Londynu do Doha (więc jeśli planujesz podróż wkrótce - pamiętaj o tym!) .

Pasażerowie tej trasy będą mogli z łatwością przekształcić specjalne krzesła, zwane Qsuite w wygodne i dość duże podwójne łóżka, usuwając ekran, oddzielając krzesło, by spędzić swój lot w najbardziej dogodny i przyjemny sposób.

Poza tym, biznesmeni docenią także tę nową implementację, ponieważ dzięki możliwości przekształcenia krzeseł możliwe będzie teraz stworzenie specjalnej wydzielonej strefy dla maksymalnie czterech osób, na przykład do negocjacji lub po prostu prywatnej rozmowy.

Firma lotnicza już myśli o dodaniu tej usługi do swoich lotów do Paryża i Nowego Jorku .

Zaplanuj swoje podróże z TravelPapa , znajdując najtańsze bilety lotnicze do Wielkiej Brytanii i Kataru , najlepsze wycieczki, a nawet miejscowych w krajach na całym świecie!

katarskie linie lotnicze

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top