Top 5 míst k oslavě Vánoce v roce 2017

Vánoce jsou na světě nejkrásnější dovolenou a musíte ji oslavit co nejlépe.
Od zpěvu vánočního stromku až po ohňostroj s dudovou hudbou. Zde jsou nejlepší místa, kde můžete strávit nejkrásnější období roku.

1. Curych, Švýcarsko


Představte si chuť horké čokolády, vůni skořice a zvuk vánočních koled. To vše přináší vaše dětské vzpomínky na prosinec a Curych vás bude znovu cítit jako dítě. Toto alpské město osvětluje každoročně 12 000 vánočních světel, aby oslavilo narození Krista.

Tam je tolik zajímavých věcí, které mají dělat ve městě během prázdnin. Každý ví o kouzelných vánočních trzích v Curychu. Zde si můžete vychutnat lahodné víno (Glühwein) s podpisem Swiss Sweets. Nezapomeňte navštívit jedinečný zpěvný vánoční stromek. Pro děti je zvláštní Märlitram, aby si vychutnali svůj výlet po městě. Zatímco svatý Mikuláš řídí tramvaj, dva andělé vyprávějí vánoční příběhy pro děti.

Podívejte se na nejlevnější letenky ve Švýcarsku.


2. Praha, Česká republika


Města z pohádek existují! Praha má jedinečnou atmosféru. Město je příkladem krásné gotické a barokní architektury a na dovolené se stává skutečnou zimní krajinou divů.

Pokud se rozhodnete pro návštěvu Prahy v prosinci nebo v lednu, nezmeškejte slavný vánoční trh na Staroměstském náměstí. Je milován turisty a místními obyvateli kvůli chutným lahůdkám a speciálním suvenýrům. Ale pokud si chcete vychutnat místní jídlo, měli byste mít na paměti, že je na trzích s pouličními nástrahami příliš drahý, takže se můžete lépe vydat na nejbližší restaurace a obědvat tam. Pokud jste na bruslení, navštivte zimní stadion pod televizní věží.

Pokud jste v Praze poprvé, nezapomeňte si objednat nejlepší prohlídky města a výlety s průvodci TravelPapa .


3. Boston, USA


V tomto americkém městě je zvláštní kouzlo. Vánoce v Bostonu jsou festival zimní radosti a prázdnin.

Nenechte si ujít možnost zúčastnit se vánočních akcí ve městě. Můžete jít na prázdninový koncert v Symphony Hall nebo na balet louskáček. Netřeba dodávat, že v prosinci se město změní v úžasnou krajinu s vánoční osvětlení. Také můžete strávit nějaký čas venku a užívat si dlážděných ulic, navštěvovat slavné vánoční stromky a komunikovat s místními obyvateli.


4. Kolín nad Rýnem, Německo


Věděli jste, že vánoční trhy v Kolíně nad Rýnem přitahují každý rok více než čtyři miliony turistů? Všichni milovníci cestování řeknou, že pokud chcete strávit svou vánoční dovolenou v Evropě, udělejte to v Kolíně (Köln, Deutschland). Musíte navštívit toto slavné město s jedinečnou atmosférou vánočního vzrušení a nádhernými vánočními trhy.

Hlavním místem pro návštěvu je kolínská katedrála a její okolí. Spolu s nádherným vánočním stromem můžete vidět vánoční trh a jeviště uspořádané pro živé vystoupení. A pokud chcete mít na hlavním náměstí pohled z ptačí perspektivy, jděte na pozorovací palubu Kolínského trojúhelníku.

Získejte levné lety do města Kolín nad Rýnem nyní.


5. Edinburg, UK


Pouze tady můžete strávit svůj večer sledujete ohňostroje zvukem dudlíků. Edinburg je proslulý svými zvláštními svátky a bláznivými vánočními slavnostmi.

V městě je spousta věcí, které budete pravděpodobně nejdříve vědět, co dělat. A nejlepší způsob, jak prozkoumat město, je rezervovat jeden z našich osobních průvodců . V prázdninové sezoně města pořádá řadu velkolepých akcí v srdci města. Nenechte si ujít šanci navštívit hudební sál St Cecilia, kde můžete prozkoumat velkou sbírku hudebních nástrojů. Nebo se můžete podívat na hru v Empire Palace Theatre. Děti si mohou vychutnat celou řadu jízd a atrakcí, jako je vánoční stromek Maze nebo zmrzlý skotský park Ice Sculptures.


Toto jsou naše 5 nejlepších míst k oslavě Vánoc, doufáme, že se vám líbí tento seznam. Mají nádhernou vánoční dovolenou!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Pavel Malisev

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top