5 najlepszych miejsc do świętowania Bożego Narodzenia w 2017 roku

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej radosne święta na świecie i trzeba je świętować w najlepszy możliwy sposób.
Od śpiewania choinki do fajerwerków z muzyką na dudach. Oto najlepsze miejsca na spędzenie najwspanialszego czasu w roku.

1. Zurych, Szwajcaria


Wyobraź sobie smak gorącej czekolady, zapach cynamonu i dźwięk kolęd. Wszystko to przywołuje wspomnienia z dzieciństwa z grudnia, a Zurych sprawi, że znów poczujesz się jak dziecko. To alpejskie miasto rozświetla 12 000 świątecznych lampek każdego roku, aby świętować narodziny Chrystusa.

W okresie wakacyjnym jest tak wiele ciekawych rzeczy do zrobienia w mieście. Każdy wie o magicznych świątecznych targach w Zurychu. Można tu skosztować pysznego grzanego wina (Glühwein) z charakterystycznymi szwajcarskimi słodyczami. Nie zapomnij odwiedzić jedynej w swoim rodzaju choinki Singing. Dla dzieci jest specjalny Märlitram, aby cieszyć się podróżą po mieście. Podczas gdy św. Mikołaj jeździ tramwajem, dwa anioły opowiadają bożonarodzeniowe historie dla dzieci.

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze w Szwajcarii.


2. Praga, Republika Czeska


Miasta z baśni istnieją! Praga ma niepowtarzalną atmosferę. Miasto jest przykładem pięknej architektury gotyckiej i barokowej, a podczas wakacji staje się prawdziwą zimową krainą.

Jeśli rozważasz wizytę w Pradze w grudniu lub styczniu, nie przegap słynnego jarmarku bożonarodzeniowego na Rynku Starego Miasta. Jest kochany przez turystów i mieszkańców ze względu na smakołyki i specjalne pamiątki. Ale jeśli chcesz cieszyć się lokalnym jedzeniem, powinieneś pamiętać, że jest bardzo drogie na ulicznych targowiskach, więc lepiej pójdź do najbliższej restauracji i zjedz tam lunch. Jeśli jesteś na łyżwach, odwiedź lodowisko pod wieżą telewizyjną.

Jeśli jest to twój pierwszy raz w Pradze, nie zapomnij zarezerwować najlepszych wycieczek po mieście i wycieczek z przewodnikami TravelPapa .


3. Boston, USA


W tym amerykańskim mieście jest szczególny urok. Święta Bożego Narodzenia w Bostonie to święto radości i świątecznej wesołości.

Nie przegap okazji, aby wziąć udział w wydarzeniach świątecznych w mieście. Możesz iść na świąteczny koncert w Symphony Hall lub obejrzeć balet The Nutcracker. Nie trzeba dodawać, że w grudniu miasto zamienia się w krainę czarów z lampkami bożonarodzeniowymi. Możesz również spędzić trochę czasu na odkrywaniu brukowanych uliczek, odwiedzając słynne choinki i rozmawiając z mieszkańcami.


4. Kolonia, Niemcy


Czy wiesz, że rynki świąteczne w Kolonii przyciągają co roku ponad cztery miliony turystów? Wszyscy entuzjaści podróży powiedzą, że jeśli chcesz spędzić święta Bożego Narodzenia w Europie, zrób to w Kolonii (Kolonia, Niemcy). Trzeba odwiedzić to świąteczne miasteczko z wyjątkową atmosferą świątecznej wesołości i wspaniałych świątecznych targów.

Główne miejsce do odwiedzenia to Katedra w Kolonii i jej okolice. Wraz ze wspaniałą choinką można zobaczyć świąteczny targ i scenę na występy na żywo. A jeśli chcesz spojrzeć z lotu ptaka na główny plac, udaj się do tarasu widokowego w Köln Triangle.

Zdobądź tanie bilety lotnicze do Kolonii już teraz.


5. Edinburg, Wielka Brytania


Tylko tutaj możesz spędzić wieczór oglądając fajerwerki przy dźwiękach dud. Edinburg słynie ze szczególnego świątecznego ducha i szalonych imprez świątecznych.

Jest tak wiele rzeczy do zrobienia w mieście, że prawdopodobnie nie będziesz wiedział, co zrobić w pierwszej kolejności. Najlepszym sposobem na poznanie miasta jest zarezerwowanie jednego z naszych osobistych przewodników . W okresie świątecznym władze miasta organizują wiele spektakularnych wydarzeń w samym sercu miasta. Nie przegap okazji odwiedzenia sali koncertowej St Cecilia's Music Hall, aby odkryć dużą kolekcję instrumentów muzycznych. Możesz też zobaczyć przedstawienie w Empire Palace Theatre. Dzieci mogą korzystać z różnorodnych przejażdżek i atrakcji, takich jak Labirynt na choince bożonarodzeniowej lub park rzeźb lodowcowych Frozen Scotland.


To są nasze 5 najlepszych miejsc do świętowania Bożego Narodzenia, mamy nadzieję, że podobała Ci się ta lista. Życzymy udanych świątecznych wakacji!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Pavel Malisev

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top