Delta Airlines скасувала безкоштовний багаж для економ - тарифів

Delta Airlines скасувала безкоштовний багаж на перельоти в Європу при бронюванні економ тарифів

Авіакомпанії продають недорогі економ-тарифи, щоб скласти конкуренцію low-cost перевізників.

Delta Airlines планує стягувати плату за провезення багажу для пасажирів, які купують економ- тарифи. На даний момент це правило стосується перельотів в Європу . Авіакомпанія планує стягувати 60 $ за першу сумку, сданнную в багаж, і 100 $ за другу. Це нововведення стосується до квитків, куплених після 6 Грудня і датою вильоту після 10 квітня 2018 року.

На інші типи тарифів дане правило розповсюджуватись не буде, як заявили представили Delta. Пасажири зможуть провозити як мінімум 1 сумку безкоштовно (в залежності від типу тарифу).

Такі авіакомпанії, як Norwegian Airlines, WOW Air і інші low-cost перевізники, які здійснюють авіаперельоти в Європу, вже давно стягують плату за провезення багажу.

Подібні правила також застосовують американські авіаперевізники Spirit, Frontier і Allegiant, які пропонують купити дешеві квитки, але додатково стягують плату за всі додаткові послуги.

Економ- тарифи були створені великими авіакомпаніями, щоб відповідати ціновій політиці дрібних авіаперевізників і їхніми правилами. У пасажирів, які придбали квитки з економ-тарифом, немає можливості заздалегідь вибрати собі місця в салоні літака. У United Airlines і American Airlines є обмеження за розмірами ручної поклажі. Необхідно, щоб ручну поклажу можна було вільно помістити під сидінням літака.

Великі авіаперевізники сподіваються, що пасажири, дізнавшись про всі обмеження і заборони квитків економ-тарифів, будуть купувати квитки звичайного економ- класу. Різниця в ціні квитків на тарифи звичайного економ-класу і економ-тарифу залежить від авіаперевізника, маршруту перельоту і дати подорожі.

Замовляйте дешеві авіаквитки з TravelPapa і подорожуйте вільно.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top