Delta Airlines odwołany bezpłatny bagaż dla gospodarki - taryfy

Delta Airlines odwołany bezpłatny bagaż na loty do Europy przy rezerwacji taryf Economy

Linie lotnicze sprzedają tanie taryfy gospodarki do konkurowania z tanich przewoźników.

Delta Airlines planuje pobierać opłaty za bagaż dla pasażerów, którzy kupują ekonomicznej ceny. W tej chwili, zasada ta ma zastosowanie do lotów do Europy . Przewoźnik planuje pobierać 60 $ za pierwszą torbę, sdannnuyu w bagażu i 100 $ na sekundę. Ta innowacja dotyczy biletów zakupionych po 6 grudnia i daty wyjazdu po 10 kwietnia 2018 r.

Na innych rodzajów tej reguły nie będą dystrybuowane w taryfach jak stwierdzono przedstawiony Delta. Pasażerowie będą mogli przeprowadzić co najmniej jedną torbę za darmo (w zależności od rodzaju taryfy).

Takie linie jak norweskich Airlines, WOW air i innych tanich przewoźników, które prowadzą biletu lotniczego w Europie przez długi czas ładowania dla bagażu.

Podobne zasady obowiązują również amerykańscy przewoźnicy lotniczy mają Ducha, Frontier i Allegiant, oferując kupić tanie bilety, ale dodatkowe opłaty za wszystkimi dodatkami.

Gospodarki taryfy zostały stworzone przez największych linii lotniczych w celu dopasowania do cen małych przewoźników lotniczych i ich zasad. Pasażerowie, którzy wykupili bilety na klasie ekonomicznej, nie ma możliwości, by wstępnie wybrać miejsce w kabinie. W United Airlines i American Airlines wprowadziły ograniczenia w wielkości bagażu podręcznego. Konieczne jest bagaż podręczny mogą być dowolnie umieszczony pod siedzeniem samolotu.

Główni przewoźnicy nadzieję, że pasażerowie, aby dowiedzieć się o wszystkich biletów taryfowych ograniczenia i zakazy gospodarka będzie kupić bilety do zwykłej klasy ekonomicznej. Różnica w cenie biletów na przejazdy tradycyjnej klasie ekonomicznej i klasie ekonomicznej zależy od linii lotniczej, trasy lotu i daty podróży.

Zarezerwujcie tanie loty z TravelPapa i swobodnie podróżować.

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top