Поїздка в Азербайджан разом з TravelPapa!

Плануйте свою подорож до Азербайджану найменшими деталями разом з TravelPapa!
TravelPapa продовжує допомагати мандрівникам вибрати наступні туристичні напрямки, пропонуючи найцікавіші та захоплюючі екскурсії та екскурсії, які проводяться професійними приватними гідами з усього світу. Цього разу ми знайшли щось дійсно класне для справи, якщо ви плануєте поїздку до Азербайджану найближчим часом. Перевірте найкращі екскурсії, які надаються нашими гідами та знайдете свій улюблений:

Протягом три години автобусна подорож навколо Баку дає всім мандрівникам приємну можливість побачити всі основні визначні пам'ятки столиці, включаючи мальовничий бульвар Приморського, королівський палац Ширваншах, стародавнє Старе місто Баку з його унікальною архітектурою та вузькими середньовічними вуличками, знамениті Ворота Башти та панорамний вид на все місто, що дозволяє мандрівникам глибоко відчути особливу атмосферу міста.

(Фото приватного гіда TravelPapa Ramin Bagirov )

Що може бути краще, ніж весь тур по FOOD в іншій країні, де ви ніколи раніше не робили, але ще є так багато смачних речей, щоб смакуватись і закохатися? У випадку, якщо ви - солодкий зуб або просто любитель їжі - ця гастрольна програма, безумовно, найкращий вибір для вас! Скуштуйте знамениті Шекі Піті та пахлаву, лезгійську кулінарну та губу-пахлаву, випийте знаменитий місцевий чай і побачите найкрасивіші місця Баку та найближче оточення!

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Елнур Бабаєв )

Двох годинний автомобільний тур до чудового вогняного храму Азербайджану дає всім гостям країни чудову можливість побачити це своїми очима, чути слухати численні історії про свою історію, про це повідомив професійний приватний гід TravelPapa, Джаміл Гейдерлі, милуючись своєю старовинною архітектурою і відчуваючи східний дух останніх віків.

Так що ... кого ти найбільше любив? Почніть планувати свою поїздку сьогодні і перевірити найдоступніші авіаквитки до Азербайджану разом з TravelPapa!


Соціальна частка

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top