Wycieczka do Azerbejdżanu razem z TravelPapa!

Zaplanuj swoją podróż do Azerbejdżanu w najdrobniejszych szczegółach razem z TravelPapą!
TravelPapa nadal pomaga podróżującym w wyborze kolejnych destynacji turystycznych, oferując najciekawsze i najbardziej ekscytujące wycieczki, organizowane przez profesjonalnych prywatnych przewodników z całego świata. Tym razem znaleźliśmy coś naprawdę fajnego w tej sprawie, jeśli planujesz podróż do Azerbejdżanu w najbliższej przyszłości. Sprawdź najlepsze wycieczki, dostarczone przez naszych przewodników i znajdź swoją ulubioną:

Trzygodzinna wycieczka samochodem po Baku daje wszystkim podróżnym możliwość zobaczenia wszystkich głównych atrakcji stolicy, w tym malowniczego Bulwaru Nadmorskiego, Pałacu Królewskiego Shirvanshah, starożytnego Starego Miasta w Baku z jego wyjątkową architekturą i wąskimi średniowiecznymi uliczkami, słynne Wieże Płomieni i panoramiczny widok na całe miasto, który pozwala podróżującym głęboko poczuć tę wyjątkową atmosferę miasta.

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa, Ramin Bagirov )

Co może być lepszego niż całodzienna wycieczka FOOD w obcym kraju, w którym nigdy wcześniej nie byłeś, ale czy jest tyle pysznych rzeczy do smaku i zakochania się? W przypadku, jeśli jesteś słodyczą lub po prostu miłośnikiem jedzenia - ta wycieczka jest zdecydowanie najlepszym wyborem dla Ciebie! Skosztuj słynnego Sheki Piti i pakhlava, Lezgian kulinarnych i Guba pakhlava, wypij słynną lokalną herbatę i zobacz najpiękniejsze miejsca Baku i najbliższą okolicę!

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Elnur Babayev )

Dwugodzinna wycieczka samochodem do wspaniałej Świątyni Ognistego Azerbejdżanu zapewnia wszystkim odwiedzającym kraj wspaniałą możliwość zobaczenia go na własne oczy, słuchając opowieści o swojej historii, opowiedzianej przez profesjonalnego prywatnego przewodnika TravelPapy Jamila Heyderli, podziwiając jego starożytną architekturę i czując wschodniego ducha minionych wieków.

Więc ... który z nich najbardziej lubisz? Zacznij planować swoją podróż już dzisiaj i sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Azerbejdżanu razem z TravelPapą!


Udział społecznościowy

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top