Спеціальний конкурс TravelPapa вже тут!

Ви вже чули про спеціальний конкурс, який TravelPapa підготував для вас?
Ми всі любимо подорожувати, і всі ми любимо отримувати подарунки (а хто ні?). І що може бути краще, якщо б хтось об'єднав ці дві речі? Безумовно нічого! Цього тижня TravelPapa підготував для кожного особливий конкурс , представлений ТРИ ваучери на суму 100 доларів США, 75 доларів США та 50 доларів США, як великий шанс сказати подяку за вас кожен з вас, який вже приєднався до нас як місцевий.
Що ж таке особливе у цьому конкурсі? Ви зможете, нарешті, реалізувати свою TRAVEL DREAM, використовуючи її для бронювання рейсів у будь-який напрямок подорожі, який ви хотіли разом з TravelPapa (будь ласка, зверніть увагу, що вам потрібно забронювати квитки не пізніше 1-го березня).
Чи не приєдналися до TravelPapa як місцеві? Ось кроки, які слід дотримуватися, щоб взяти участь у нашому конкурсі:
  1. Як і наша сторінка на Facebook
  2. Приєднуйтесь до нас як LOCAL і заповніть свій профіль особистим фото та унікальним описом про себе (це займе всього кілька кліків)
  3. Залиште посилання на свій LOCAL-профіль у коментарях до нашого коментарного повідомлення в нашій групі Facebook (просто натисніть свою фотографію профілю у своєму обліковому записі, щоб перейти на сторінку профілю вашого місцевого)

Так, це дійсно ТЕ, що легко. З грудня 1
- й 2017, TravelPapa буде випадковим чином вибрати три щасливих переможців , і хто знає, може бути , ви будете одним з них?
Ще не впевнений, що ВИ може стати "місцевим"? TravelPapa Locals для когось!
Все, що вам потрібно, - це вільний час і бажання зробити щось класне. Виберіть, кого ти хочеш зустріти і що хочеш зробити. Представте найкращі з рідного міста та країни, зустрічайте нових друзів або вивчайте іноземну мову, діліться своїм досвідом або отримуйте додатковий дохід, обмінюйтеся своїми спеціальними навичками з іншими професіоналами з усього світу, такими як лікарі, музиканти, художники, студенти тощо. Насолоджуйтесь разом з новими друзями; спортивні заходи, фестивалі, нічне життя, магазини, архітектура, пам'ятники та визначні пам'ятки, музеї та галереї, театри та концерти, парки та природа, ресторани та пекарні!

PS Не забувайте переглядати Загальні положення та умови нашого Конкурсу для місцевих жителів.

Спеціальний конкурс


Соціальна частка

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top