AirSerbia i zasady bagażowe

AirSerbia wprowadziła nowe zasady bagażowe


AirSerbia wprowadza nowe zasady bagażu z 15 grudnia 2017 r. Począwszy od tej daty, można nosić małą torbę lub plecak za darmo, oprócz głównego bagażu. Najważniejszą rzeczą jest to, że nie jest przeciążony.
Nowa polityka nieść bagaż podręczny wejść w życie w połowie grudnia. Dla tych pasażerów, którzy latają przed tą datą będzie stosować stare zasady.

Bagaż podręczny:
pasażerów bagaż podręczny zostaną oznaczone niebieską naklejką. Na pokładzie torby będą musiały być umieszczone w górnej komory na bagaż. Dzieci poniżej 2 roku życia nie podlegają tej regule, nie są dopuszczone do przewozu w bagażu podręcznym, z wyjątkiem wózku lub łóżeczku i żywności dla niemowląt.


Dodatkowa mała torba:
Mała torba lub plecak zostaną oznaczone naklejki rejestracyjnej kolorze białym i musi być umieszczony pod siedzeniem przed pasażerem.


To może być jeden z następujących opcji:
- panie worek / torba na laptop / aktówka
- mały plecak
- Torba z towarami z Duty Free
- mała kamera
- lornetka
- karton lub spakować mały rozmiar (na przykład pudełko z butami, projektant sukienka, garnitur lub suknię ślubną)

Listę dodatkowych rzeczy, które mogą być podjęte na pokładzie samolotu:
- jeśli pasażerowie podróżują z dziećmi, masz prawo do zabierania na pokład przewozu lub kołyski i żywności dla niemowląt
- trzcina
- składane wózki inwalidzkie, chodziki, kule i inne narzędzia ortopedyczne
- Kurtki

Przekroczenie dopuszczalnej wagi bagażu za darmo:
Przed przybyciem na lotnisko pasażerowie powinni ważyć bagaż, ponieważ zameldowania wagi i wielkości bagażu będą sprawdzane przez pracowników linii lotniczych.
Jeśli okaże się nadwagi lub rozmiar lub liczbę przedmiotów dopuszczonych do przewozu na pokładzie samolotu, pasażerowie będą musieli zapłacić 50 euro i torby pogruzyat w przedziale bagażowym samolotu.

Zarezerwujcie tanie loty z TravelPapa i nadążyć z aktualnościami z linii lotniczych na świecie.Social Share

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top