Podróż do Armenii z TravelPapa!

Teraz podróżowanie do Armenii jest jeszcze łatwiejsze i ciekawsze niż TravelPapa!
Więc już zdecydowałeś, dokąd pójść dalej i wybrałeś Armenię jako następny cel podróży. Dobrze dla ciebie! A ponieważ chcemy, aby Twoja podróż do Armenii była tak interesująca i ekscytująca, jak to tylko możliwe, TravelPapa jest zawsze tutaj z profesjonalnymi przewodnikami po prywatnych wycieczkach, aby pokazać wszystkie najlepsze miejsca, ukryte zakątki, zapierające dech w piersiach widoki i historyczne zabytki, tak aby nie ominie Cię najmniejsza rzecz, podczas zwiedzania wspaniałego kraju Armenii . Dzisiaj TravelPapa przygotowała dla Ciebie cztery całkowicie różne wycieczki lokalne w zależności od tego, w jaki sposób chcesz spędzić wakacje. Sprawdź je!

Sześciogodzinna wycieczka minivanem prosto do serca kraju - jego stolica - miasto Erywań , pozwala wszystkim podróżnym zobaczyć wszystkie główne atrakcje tego wspaniałego miasta wraz z prywatnym przewodnikiem Ormian, który pokaże ci Skansen Kaskad z przepięknym widokiem na miasto i mnóstwem niezwykłych i pięknych obiektów artystycznych, rozmieszczonych na całym terytorium, park Pomnika, muzeum i pomnik Ludobójstwa, Muzeum Historii i wiele innych rzeczy. Sprawdź je teraz!

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Erewania.

Podróż do Armenii

(Zdjęcie: prywatny przewodnik turystyczny TravelPapa Vartan Movsisyan )

W przypadku, jeśli odwiedziłeś już Armenię w swoim życiu i zobaczyłeś już wszystkie główne atrakcje turystyczne jej największych miast, przeszedłeś wystarczająco wzdłuż przytulnych uliczek Yerevan i skosztowałeś wyśmienitej lokalnej kuchni, ta trasa jest idealna wybór na pobyt w Armenii. Dziesięciogodzinna wycieczka piesza wprost na południowy szczyt Mount Aragats zapewnia niesamowity widok na ormiańską przyrodę, niesamowite widoki z najwyższego punktu w okolicy, malownicze jezioro Stone Lake i wiele innych rzeczy, które mogą stać się jednym z najbardziej niezapomniane wrażenia z podróży w całym Twoim życiu. Musisz tylko zapytać!

Podróż do Armenii

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Vrezh Nazaryan )

Jeśli nie masz czasu na zaplanowanie podróży w najdrobniejszych szczegółach lub, być może, jesteś trochę leniwy, aby zaplanować nasz program kulturalny na naprawdę długi czas, ta siedmiodniowa wycieczka po Armenii pozwoli ci aby zobaczyć wszystkie najpopularniejsze atrakcje turystyczne, począwszy od najstarszych klasztorów w kraju, takich jak Sanahin i Haghpat lub, na przykład, Klasztor Noravank i piękno natury w kraju, reprezentowane przez niesamowite jezioro Sevan, malownicze otoczenie Garni Temple i tak dalej.

Podróż do Armenii

(Zdjęcie: prywatny przewodnik turystyczny TravelPapa Serzh Hovsepyan )

Ale jeśli już masz dość zwykłych spacerów po zagranicznych miastach, wpatrując się w miejscowe zabytki i budynki, próbując znaleźć najbardziej znane i szukasz czegoś naprawdę godnego i niezapomnianego - ta ośmiodniowa piesza wycieczka ma wszystko - szczyty górskie, zabytki przyrody, zachwycające widoki, ukryte klasztory, zrujnowane fortece, przejażdżki kolejkami linowymi, małe starożytne kościoły i niewiarygodny duch starożytnych wieków. Pośpiesz się, aby zobaczyć te wszystkie rzeczy na własne oczy!

Podróż do Armenii

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Arthur Davtyan )

Więc ... którą trasę najbardziej lubisz? Czy jesteś fanem wycieczek po mieście, czy bardziej chodzi ci o ekstremalne spacery i wędrówki? W każdym razie, odkryj najtańsze bilety lotnicze do Armenii i zacznij planować swoją następną podróż razem z TravelPapa!


Udział społecznościowy

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top