Zostań lokalem z TravelPapa!

Zostań lokalnym partnerem TravelPapa dziś, aby reprezentować miasto i najpiękniejsze zakątki Twojego kraju!

Podróżowanie staje się coraz bardziej popularne w dzisiejszych czasach, a ludzie podróżują częściej teraz zaczynają potrzebować coraz bardziej szczegółowych tras, aby zobaczyć rzeczy, których wcześniej nie widzieli. Ale wielu z nich nie wie, jak to zrobić najskuteczniej, ponieważ nikt nie zna najlepszych miejsc w mieście, jak robią to lokalni obywatele. W takim przypadku TravelPapa ma coś zupełnie nowego do zaoferowania!

Więc kto jest lokalny? Lokalna, właściwie, jest dosłownie każda osoba, która mieszka w mieście od dość dawna, wie dużo o swoich miejscowych świętach, zwyczajach, tradycjach, zna historię swego miasta, zdaje sobie sprawę ze swoich ukrytych zakątków , piękne miejsca, najlepsze atrakcje i zabytki, najbardziej ekscytujące pokłady obserwacyjne i tak dalej.

Ale dlaczego tak fajnie jest zostać lokalnym dokładnie z TravelPapa? Po dołączeniu do naszej platformy za darmo, będziesz mógł umieścić opis swojego programu podróży i nieograniczoną liczbę galerii zdjęć lub filmów na TravelPapa.com. Po rejestracji możesz dodać zakres swoich zainteresowań i hobby, a także ustalić czas trwania trasy i jej cenę. I główne korzyści i wiśnie na tortu: nie musisz płacić nam prowizji ani żadnych innych opłat za usługi turystyczne!

Głównymi warunkami przyłączenia są duża miłość do ojczyzny i ogromne pragnienie pokazania cudzoziemcom tak wielu unikalnych miejsc, jakie znasz, jak to możliwe. Czy lubisz poznawać nowych ludzi, chodzić po okolicy i opowiadać interesujące historie? A może masz wiele interesów i wie wszystko o swoim mieście, począwszy od najpopularniejszych atrakcji turystycznych i kończąc na najlepszych restauracjach, najfajniejszych klubach nocnych czy na najbardziej ukrytych zakamarkach?

Dołącz do TravelPapa jako lokalny dzisiaj, wybierz najbardziej ulubione rzeczy, które Cię interesują i przygotuj się do poznania zagranicznych turystów z całego świata!

Zostań lokalnym

Udział społeczny

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top