Основні переваги стати гідним або місцевим на TravelPapa

Ви думаєте про те, щоб стати приватним гіда чи місцевим? Ось основні переваги цього рішення.
Робота приватного гіда має багато переваг, але навіть деякі недоліки, насправді, а також будь-яка інша робота в світі. Але, тим не менше, робота приватного екскурсовода надає людям якусь свободу та нескінченний джерело творчості, що можна вважати основними причинами, чому ця професія стає дедалі популярнішою щодня у всьому світі. У випадку, якщо ви задумали стати приватним гіда чи, наприклад, місцевим, хто завжди готовий показати своє улюблене місто іноземним гостям, але мав певні сумніви, TravelPapa вибрав декілька основних переваг вибору ця цікава професія Перевірте їх!
  • Зустрічайте нових людей та створюйте нових друзів

У випадку, якщо ви не вважаєте себе абсолютно комунікабечною людиною, але ви любите тишу і спокійну атмосферу своєї вітальні - професія приватного гіда не підходить вам взагалі. Приватний гіда повинен спілкуватися з іншими людьми дуже багато (надзвичайно багато), повинен знати, як взаємодіяти з абсолютно невідомими мандрівниками, і завжди повинні бути в гарному настрої, щоб зробити подорож цікавою та захоплюючою для всіх. Це не так просто, як це звучить, але тим не менш, це забезпечує приватний гіда з можливістю завжди дружити з іноземними країнами та навчитися щось самому від іноземних гостей його міста.

приєднатися до TravelPapa

  • Ви - власний бос

Приватний довідник є єдиним, хто організовує свій робочий день, включаючи його обов'язки, години роботи, вихідні, свята тощо тощо. Існує ніхто інший, щоб розповісти вам, які маршрути подорожі можуть запропонувати іншим мандрівникам, куди їхати і де не потрібно, де слід шукати своїх клієнтів і як рекламувати свої власні екскурсії та туристичні послуги - ти єдиний вирішити всі ці речі. Це може звучати зовсім фантастично з деяких причин, але, тим не менш, це також величезна відповідальність, тому що ви повинні бути надзвичайно самоорганізованими і відповідати на все самостійно.

приєднатися до TravelPapa

  • Активний спосіб життя

Робота приватного екскурсовода значно відрізняється від будь-якої іншої роботи, принаймні, завдяки її надзвичайно активному "способу життя", тому що вам завжди доводиться багато ходити на свіжому повітрі (як правило, на дуже великі відстані), і це навіть Не має значення, який сезон це та яка погода там на вулиці.

Отже, якщо ви закохані в спорт, прогулянку, свіже повітря, природу та всі можливі активні види розваг - ось ще одна перевага для вас, щоб ви стали приватним гіда в вашому місті.

приєднатися до TravelPapa

  • Миттєва самоосвіта

Професія приватного екскурсовода завжди вимагає самоосвіти посібника та миттєвого розширення його інтересів, знань та його внутрішнього світу в цілому. Навколишній світ миттєво змінюється, з'являються нові визначні пам'ятки, археологи відкривають нові речі, а нові напрямки подорожей стають дедалі популярнішими з кожним днем.

Отже, якщо ви знаєте своє місто належним чином, щоб показати це іноземцям, почніть більше дізнатись про сусідні міста та різні пам'ятки природи своєї країни, тому що ви ніколи не знатимете, які саме ваші споживачі будуть цікавити.

приєднатися до TravelPapa

  • Кілька переваг приєднання TravelPapa як екскурсовода або місцевого

Отже, які основні переваги стають приватним гіда, або, можливо, місцевим точно разом з TravelPapa? Їх багато!

Перш за все, ви отримаєте зручну платформу, щоб запропонувати вам екскурсії, екскурсії та інші туристичні послуги незалежно від того, скільки у вас на даний момент, включаючи всі найдрібніші деталі інформації та навіть ваші фотографії подорожей з поїздок.

По-друге, ви єдиний, хто приймає рішення про розмір комісії для надання TravelPapa, тому ви самі вирішите, скільки ви хотіли б поділитися.

По-третє, після того, як стати членом великої родини подорожей TravelPapa, ви час від часу отримуєте сприяння через щотижневі новини TravelPapa, статті просування, публікації в соціальних мережах тощо.

І, нарешті, ви отримуєте професійну команду підтримки подорожей, яка завжди доступна 24 години на добу, 7 днів на тиждень, говорить багатьма мовами і завжди готова відповісти на все ваше питання стосовно користування сайтом, туристичними послугами, умовами TravelPapa та будь-якими інші питання, які ви коли-небудь можете мати. приєднатися до TravelPapa

Так що ж ви думаєте? У кількох словах ще раз робота приватного гіда - ідеальний вибір для тих, хто любить зустрічатися з новими людьми, спілкуватися та ходити багато чого, недовго сидячи на тому ж місці, для тих, хто, які самоорганізуються, можуть проштовхуватися вперед і ніколи не забути про самоосвіти і самооздоровлення. Якщо все це (чи, принаймні, основна частина) стосується вас, то це ідеальний вибір для вас. Станьте приватним гідом або перетворишся на місцеве сьогодні разом з TravelPapa!
Соціальна частка

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top