Główne zalety, aby stać się przewodnikiem lub lokalnym w TravelPapa

Czy myślisz o zostaniu prywatnym przewodnikiem lub lokalnym? Oto główne zalety tej decyzji.
Praca prywatnego przewodnika ma wiele zalet, a nawet pewne wady, faktycznie i jakikolwiek inny zawód na świecie. Niemniej jednak praca prywatnego przewodnika zapewnia ludziom pewną swobodę i niekończące się źródło kreatywności, co może być uważane za główne powody, dla których ten zawód staje się coraz bardziej popularny z każdym dniem na całym świecie. W przypadku, gdybyś myślał o zostaniu prywatnym przewodnikiem turystycznym lub na przykład lokalnym, który zawsze jest gotowy pokazać swoje ulubione miasto zagranicznym gościom, ale miał wątpliwości, TravelPapa wybrała kilka głównych zalet wyboru ten interesujący zawód. Sprawdź je!
  • Poznawanie nowych ludzi i nawiązywanie nowych przyjaciół

W przypadku, gdy nie uważasz się za osobę całkowicie komunikatywną, ale lubisz ciszę i spokojną atmosferę swojego salonu, zawód prywatnego przewodnika nie odpowiada wcale. Prywatny przewodnik musi komunikować się z innymi ludźmi (bardzo dużo), powinien wiedzieć, jak współpracować z zupełnie nieznanymi podróżnikami i zawsze powinien być w dobrym nastroju, aby podróż była interesująca i ekscytująca dla każdego. To nie takie proste, ale mimo to zapewnia prywatny przewodnik z możliwością nawiązywania nowych przyjaciół z obcych krajów i uczenia się czegoś od zagranicznych gości w jego mieście.

dołącz do TravelPapa

  • Jesteś swoim własnym szefem

Prywatny przewodnik jest jedynym organizatorem własnego dnia roboczego, obejmującym jego obowiązki, godziny pracy, weekendy, święta i tak dalej i tak dalej. Nie ma nikogo, kto powie, jakie drogi oferujecie innym podróżnym, gdzie iść, gdzie nie, gdzie szukać klientów i jak promować własne wycieczki i usługi turystyczne - jesteś jedyną osobą do podjęcia decyzji na wszystkie te rzeczy. Może to wydawać się absolutnie fantastyczne z jakiegoś powodu, ale mimo to jest to ogromna odpowiedzialność, ponieważ musisz być bardzo samoorganizowana i odpowiadać na wszystko samemu.

dołącz do TravelPapa

  • Aktywny styl życia

Praca prywatnego przewodnika znacznie różni się od innej pracy, przynajmniej ze względu na bardzo aktywny styl życia, ponieważ zawsze trzeba chodzić dużo na świeżym powietrzu (zwykle na bardzo długie dystanse), a nawet nie ma znaczenia, jaki jest sezon i jaka jest pogoda na zewnątrz.

Więc jeśli kochasz sport, spacery, świeże powietrze, naturę i wszystkie możliwe aktywne rodzaje rozrywki - oto jedna dodatkowa zaleta, aby stać się prywatnym przewodnikiem turystycznym w Twoim mieście.

dołącz do TravelPapa

  • Natychmiastowe wykształcenie

Zawód prywatnego przewodnika zawsze wymaga samodoskonalenia przewodnika i natychmiastowego poszerzania jego zainteresowań, wiedzy i całego świata wewnętrznego. Świat wokół jest błyskawicznie zmieniający się, pojawiają się nowe widoki, archeolodzy odkrywają nowe rzeczy, a nowe miejsca podróży stają się coraz bardziej popularne z każdym dniem.

Jeśli więc wiesz, że miasto jest na tyle dobrze, aby pokazać to cudzoziemcom - zacznij poznawać sąsiednie miasta i różne zabytki natury w Twoim kraju - bo nigdy nie wiadomo, co dokładnie Twoi klienci będą zainteresowani.

dołącz do TravelPapa

  • Wiele korzyści z dołączenia do TravelPapa jako przewodnika turystycznego lub lokalnego

Jakie są główne zalety zostania prywatnym przewodnikiem turystycznym, a może lokalnym dokładnie z TravelPapa? Jest ich mnóstwo!

Przede wszystkim masz dogodną platformę, która oferuje wycieczki, wycieczki i inne usługi turystyczne, niezależnie od tego, ile z nich masz, w tym wszystkie najdrobniejsze szczegóły, a nawet zdjęcia z podróży.

Po drugie, jesteś jedyną osobą, która decyduje o wysokości prowizji przyznającej TravelPapa, więc zadecyduj, ile chcesz podzielić się.

Po trzecie, po uzyskaniu członkostwa w duŜej podróży TravelPapie, promujesz się co pewien czas za pośrednictwem tygodniowych biuletynów TravelPapa, artykułów promocyjnych, postów w serwisach społecznościowych itp.

Wreszcie otrzymasz profesjonalny zespół wsparcia podróży, który jest zawsze dostępny 24/7, mówi w wielu językach i zawsze jest gotowy odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące korzystania z serwisu, usług turystycznych, warunków podróży TravelPapa i wszelkich innych inne pytania, które możesz mieć. dołącz do TravelPapa

Więc co o tym myślisz? W kilku słowach po raz kolejny praca prywatnego przewodnika jest idealnym wyborem dla tych, którzy lubią spotykać nowych ludzi, komunikować się i chodzić dużo, nigdy nie siedząc w tym samym miejscu przez długi czas, którzy są samoorganizacyjni, mogą pchnąć się naprzód i nigdy nie zapominając o samo-wykształceniu i samodoskonaleniu. Jeśli wszystko to (lub przynajmniej główna część) jest o tobie, to jest to idealny wybór dla Ciebie. Zostań prywatnym przewodnikiem turystycznym lub wejdź na lokalną dziś wraz z TravelPapa!
Udział społeczny

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top