China Airlines представляє новий рейс Лондон - Тайбей

China Airlines в грудні запускає новий рейс Лондон - Тайбей


Авіакомпанія China Airlines оголосила про появу в своєму розкладі нового рейсу. Польоти здійснюватимуться між лондонським аеропортом Гатвік і Taoyuan International Тайбея. Через п'ятирічну перерву авіакомпанія знову відновила польоти по цьому напряму.
Безпосадочний рейс буде здійснюватися 4 рази на тиждень. Тривалість польоту складе трохи більше 13 годин на літаку Airbus A350-900. Літак зможе вмістити на своєму борту до 306 пасажирів.

Представники авіакомпанії говорять, що відновлення рейсів з Великобританії в Тайвань і назад робить відвідування цих країн більш доступним і зручним для пасажирів. Тепер багато хто зможе подорожувати прямим рейсом, економлячи свій час.

Крім цього авіакомпанія пропонує для пасажирів, що вилітають з Великобританії , безліч інших напрямків, що дають можливість подорожувати в багато країн Азії, а також Австралії. Літак A350 зарекомендував себе як найбільш популярний пасажирами літак.

Робіть бронювання з TravelPapa на найновіші маршрути.
Не забудьте забронювати екскурсію в Лондоні
Не забудьте забронювати екскурсію в Тайвані
Social Share

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top