China Airlines to nowy lot Londyn - Tajpej

China Airlines w grudniu uruchomiła nowy lot do Londynu - Tajpej


China Airlines linia lotnicza ogłosiła harmonogram swojego nowego lotu. Loty będą obsługiwane pomiędzy lotniskiem Gatwick i Taoyuan Międzynarodowej Taipei. Po pięcioletniej przerwie wznowiono loty nowa linia lotnicza w tym kierunku.
Non-stop loty będą wykonywane 4 razy w tygodniu. Lot potrwa nieco ponad 13 godzin w samolocie Airbus A350-900. Samolot może pomieścić na pokładzie 306 pasażerów.

Przedstawiciele linii lotniczych powiedział, że wznowienie lotów z Wielkiej Brytanii na Tajwanie i tyłu sprawia, że wizyta w tych krajach bardziej dostępne i wygodne dla pasażerów. Teraz wiele będzie w stanie podróżować na bezpośredni lot, oszczędzając czas.

Ponadto przewoźnik oferuje pasażerów odlatujących z Wielkiej Brytanii , wielu innych dziedzinach, dając możliwość podróżowania do wielu krajów w Azji i Australii. A350 samolot zyskał najpopularniejszych pasażerów samolotu.

Zarezerwuj lot z TravelPapa do najnowszej trasy.
Nie zapomnij zarezerwować wycieczkę do Londynu
Nie zapomnij zarezerwować wycieczkę na Tajwanie
Social Share

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top