Qatar Airways тепер співпрацює з Vietjet Air

Qatar Airways підписала угоду про співпрацю з В'єтнамським перевізником Vietjet Air

Qatar Airways підписала угоду про співпрацю з В'єтнамським перевізником Vietjet Air. Дана угода дозволить пасажирам здійснювати комфортні авіаперельоти до В'єтнаму і назад.
Партнерство цих двох авіакомпаній дасть можливість подорожувати по восьми новим внутрішніх напрямках у В'єтнамі .

Угода про партнерство включає в себе такі маршрути як Хошимін і Ханой , а також популярний прибережний місто Дананг. Крім цього перельоти здійснюватимуться в Бан-Ме-Туот, Далат, Хай-Фонг, Нячанг, Фу Куок, Плеіку, Вінь-Сіті і один міжнародний пункт Тайбея.

Керівництво авіакомпанії Qatar Airways відзначає, що дане партнерство з Vietjet Air запропонує пасажирам широкий вибір пунктів перельоту, з зупинкою в Хошиміні або Ханої.У 2007 році відбувся перший переліт літаків авіакомпанії Qatar Airways в Хошимін. Для пасажирів буде вигідно літати по запропонованих напрямах, авіакомпанія збільшить кількість бонусних миль, а також зробить більш привабливою програму часто літаючих пасажирів.

Дана угода про партнерство відображає великий інтерес авіакомпанії Qatar до в'єтнамському ринку.

Замовляйте дешеві авіаперельоти з TravelPapa і будьте в курсі останніх подій в світі авіації.
Не забудьте забронювати тур або екскурсію у В'єтнамі

Social Share

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top