Поїздка до В'єтнаму за відпочинок!

TravelPapa допоможе вам організувати свою подорож до В'єтнаму найцікавішим і захоплюючим способом!
В'єтнам сьогодні являє собою абсолютно яскраву, яскраву, зелену та екзотичну країну, наповнену найдивовижнішими та чарівними краєвидами, дивовижними та незвичайними пейзажами, полум'ями закатами та східцями, екзотичними фруктами, гостинніми громадянами, затишними чудовими селами та багатьма іншими щороку привабливими тисячі і тисячі іноземних мандрівників у цю країну з усього світу. TravelPapa сьогодні обрали кілька найцікавіших місцевих турів, щоб допомогти вам планувати поїздку до В'єтнаму настільки цікаво, як це можливо навіть. Перевірте їх!
  • ГО ЧІ МИН (САЙГОН) ГОТЕЛЬ ТУР

Шести годинна екскурсія навколо одного з найпопулярніших туристичних напрямків В'єтнаму, міста Хошімін , або, як це було добре відомо раніше, місто Сайгон, дозволяє всім мандрівникам не тільки побачити основні історичні та архітектурні визначні пам'ятки міста та смак традиційної місцевої кухні, але ви зможете побачити місцеве життя громадян зсередини та послухати історії місцевого путівника про його історію, культуру та спосіб життя. Поспішай!

Перевірте найбільш доступні авіаквитки до міста Хошімін.

Поїздка в В'єтнам

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Dal Le)

  • NHA TRANG CITY TOUR

Ці дві півтора години екскурсії по місту Нячанг дають всім мандрівникам прекрасну можливість побачити традиційні стародавні в'єтнамські пагоди, традиційні старі церкви, великий Будда, постійно стежити за перехожими та всі іноземні гості країну та, звичайно ж, гарні місцеві пляжі, які зробили це місто таким популярним серед мандрівників. Не пропустіть можливість більше дізнатися про місцеву культуру безпосередньо від місцевого громадянина та отримати одне з найнезвичайніших подорожей у будь-який час!

Поїздка в В'єтнам

(Фотографія приватного путівника туристичної компанії TravelPapa Bi Lee )

  • ЧЕТВЕРТА ОЗЕЛЕЯ ТІЕН ГЯНГ ДЛЯ ЛАНКУ ВІН ФУНГ

Восьмигодинний автобусний тур по головній архітектурній та природі визначних пам'яток В'єтнаму дає всім іноземним гостям країни чудову можливість побачити найкрасивішу пагоду по всій країні - старовинну вінь-Транг-пагода - потім їхати на човні по місцева річка, насолоджуючись природою в'єтнамської околиці та абсолютно екзотичними місцевими рослинами, шуми острова Фунг, навчитися робити традиційні в'єтнамські цукерки з кокосового горіха та розбагатити смачну рибу на грилі та інші страви національної кухні. Вам просто потрібно запитати!

Tgrip до В'єтнаму

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Dal Le )

  • Північно-Західний В'єтнам ТРЕККІНГ ТУР (9 ДНІВ)

У випадку, якщо у В'єтнамі це не ваш перший час, і ви вже втомилися від незвичайних визначних пам'яток, історичних пам'яток та інших випадкових туристичних речей, або, можливо, ви просто не знаєте, з чого почати в'єтнамську пригоду від - дев'яти Денний тур на всьому В'єтнамі є ідеальним шансом для вас, оскільки все вже планується для вас, включаючи всі ваші харчування, проживання, культурну програму тощо.

Програма туру за дев'ять днів включає в себе відвідування таких популярних місцевих туристичних місць, як Май Чау, Напа, Хошімін, столиця країни, місто Ханой , дегустація численних традиційних в'єтнамських страв, слухання національної в'єтнамської музики , залишившись у найвесітнішій віллі з мальовничими краєвидами на місцеву природу та багатьох інших речей, які зробить ваше перебування у В'єтнамі одним з найзабутніших подорожей у всьому житті!

Поїздка в В'єтнам

(Фото приватного гіду TravelPapa Dung Nguyen Van )

Яке пропозицію вам найбільше подобалося? Почніть планувати свій наступний відпустку сьогодні та відкрийте найактуальніші авіаквитки до В'єтнаму разом з TravelPapa!

Соціальна частка

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top