Podróż do Wietnamu na wakacje!

TravelPapa pomaga organizować podróż do Wietnamu w najbardziej interesujący i ekscytujący sposób!
Wietnam jest obecnie reprezentatywnie żywy, jasny, zielony i egzotyczny, pełne zapierających dech w piersiach widoki, niezwykłe i niezwykłe krajobrazy, płaskorzeje zachody słońca i wschody słońca, egzotyczne owoce, gościnni mieszkańcy, przytulne, charakterystyczne wioski i wiele innych atrakcji, które co roku przyciągają uwagę tysiące zagranicznych turystów do tego kraju z całego świata. TravelPapa wybrał dziś kilka z najbardziej interesujących wycieczek po okolicy, aby pomóc zaplanować podróż do Wietnamu tak interesującą, jak może być nawet możliwe. Sprawdź je!
  • HOCHI MINH (SAIGON) CITY TOUR

Sześćgodzinna wycieczka po jednym z najbardziej popularnych miejsc podróży Wietnamu, miasta Ho Chi Minh lub, jak dobrze było wcześniej wiadomo, w mieście Sajgonie, pozwala wszystkim podróżującym nie tylko zobaczyć główne zabytkowe i arhtitectural zwiedzanie miasta i spróbowanie tradycyjnej kuchni lokalnej, ale laos, aby zobaczyć lokalne życie obywateli od wewnątrz i słuchać opowieści o lokalnym przewodniku o jego historii, kultury i stylu życia. Pośpiesz się!

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Ho Chi Minh City.

Wycieczka do Wietnamu

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Dal Le)

  • Zwiedzanie NHA TRANG CITY

Te dwie i pół godziny długiej jazdy samochodem po mieście Nha Trang zapewnia wszystkim podróżującym doskonałą okazję zobaczyć tradycyjne starożytne wietnamskie pagody, tradycyjne stare kościółki, duży Buddę, na stałe oglądające przechodniów i wszystkich zagranicznych gości kraju i, oczywiście, miłych lokalnych plaż, które uczyniły to miasto tak popularne wśród podróżnych. Nie przegap okazji, aby dowiedzieć się więcej o lokalnej kulturze prosto z lokalnego obywatela i dostać jedno z najbardziej niezwykłych podróży doświadczenie!

Wycieczka do Wietnamu

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Bi Lee )

  • CZTERY WYSPA TIEN GIANG DŁUGA LAN QUY PHUNG

Dookoła ośmiogodzinnych wycieczek autobusowych wokół głównego zwiedzania architektury i przyrody Wietnamu daje wszystkim zagranicznym gościom kraj idealną okazję zobaczyć najpiękniejszą pagodę w całym kraju - starożytną Pagodę Vinh Trang - następnie udać się na rejs wzdłuż łodzi lokalna rzeka, korzystająca z przyrody wietnamskiej okolicy i egzotycznych roślin lokalnych - hałasy wyspy Phung, dowiedz się, jak zrobić tradycyjny wietnamski cukier kokosowy i degustować pyszne ryby z grilla i inne potrawy kuchni narodowej. Musisz tylko zapytać!

Tgrip do Wietnamu

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Dal Le )

  • NAJWYŻSZE TURYSTYKA NORTHWEST VIETNAM (9 DNI)

W przypadku, jeśli nie jest to twój pierwszy raz w Wietnamie, a już zmęczony niezwykłymi widokami, zabytkami i innymi nieformalnymi rzeczami turystycznymi, a może po prostu nie wiesz, gdzie rozpocząć wietnamską przygodę z - to dziewięć dniowa wycieczka po Wietnamie to doskonała okazja dla Ciebie, ponieważ wszystko już zostało zaplanowane dla Ciebie, w tym wszystkie posiłki, zakwaterowanie, program kulturalny i tak dalej.

Program wycieczkowy dziewięciu dni obejmuje zwiedzanie popularnego miejsca podróży, takich jak Mai Chau, Napa, Ho Chi Minh, stolica kraju, miasto Hanoi , degustowanie licznych tradycyjnych wietnamskich potraw, słuchanie muzyki wietnamskiej wietnamskiej , przebywając w najprzyjemniejjszej willi z malowniczymi widokami na lokalną przyrodę i wiele innych rzeczy, które sprawią, że Twój pobyt w Wietnamie będzie jednym z najbardziej niezapomnianych wrażeń podróżniczych w całym życiu!

Wycieczka do Wietnamu

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Dung Nguyen Van )

Która oferta najbardziej Ci się podobała? Zacznij planować następne wakacje i odkryć najtańsze bilety lotnicze do Wietnamu wraz z TravelPapa!

Udział społeczny

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top