Відвідайте Україну разом з TravelPapa!

Почніть планувати свою наступну поїздку сьогодні та відвідати Україну разом з TravelPapa!
Завжди приємно почати свій тиждень з планування нових пригод, особливо якщо ви дійсно збираєтеся йти на нову поїздку дуже скоро. У цей понеділок TravelPapa пропонує вам три найбільш цікавих екскурсії на три основні туристичні пункти України , які надаються нашими професійними приватними гідами, тому, якщо ви коли-небудь хотіли відвідати Україну , це саме час. Перевірте їх!

Тривалі прогулянки на три години разом із приватним екскурсоводом дозволяють усім відвідувачам побачити столицю зсередини, відвідуючи головні визначні пам'ятки, прогулюючись по її найкрасивіших вулицях, слухаючи історії про історію Києва , місцеві легенди та багато інших речей. Відвідайте знамениті Майдан Незалежності, Золоті ворота, Оперний театр, відвідуйте монастир Святого Михайла, ввійдіть до Софійського собору та ще більше - вам просто потрібно запитати!

Перевірте найбільш доступні авіаквитки до Києва.

Відвідайте Україну

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Кейт Добромишев )

Чи є хтось сьогодні, який ще ніколи не чув про дивовижному гостеприимному українському місті Одесі , який по праву вважається одним з основних культурних і туристичних центрів всієї країни з його приголомшливою архітектурою, історичними пам'ятками, гарними пляжами та чарівним морським морем? Ми вкладаємо, таких людей не залишилося! Відвідайте ці дві з половиною години приватну пішохідну екскурсію по Одесі та подивіться свої основні туристичні визначні пам'ятки, в тому числі чудовий оперний театр (спробуйте потрапити всередину або навіть подивитися оперу), прогулятися по Соборній площі, застудитися на одному з безліч кафе на Дерибасівській вулиці або подивитися прохожців у місцевому затишному міському саду, слухати численні та численні місцеві оповідання та легенди під час перерви на каву з приватним гіда готелю TravelPapa та ще більше!

Перевірте найбільш доступні авіаквитки до Одеси.

Відвідайте Україну

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Хелен Кр)

Львів сьогодні вважається одним із найкрасивіших міст України та всієї Східної Європи взагалі, оскільки багато різних міжнародних архітекторів з усього світу брали участь у будівництві історичних будівель центру міста, створюючи абсолютно чудові та чарівні атмосфера міста. Ці приватні прогулянки по Львову, які проводяться протягом двох з половиною години, з приватним екскурсоводом TravelPapa дозволяють усім іноземним гостям країни побачити основні визначні пам'ятки та чудові місця міста, включаючи площу Ринок, чудовий оперний театр, староєврейську секцію , мальовничі старі церкви, які буквально розповсюджені просто по всьому місту та багато інших речей.

Перевірте найбільш доступні авіаквитки до Львова.

Відвідайте Україну
(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Тараса Кобрина )

Яке місто ви хотіли б відвідати найбільше? Почніть планувати поїздку сьогодні та дізнатись найдоступніші авіаквитки до України разом з TravelPapa!

Соціальна частка

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top