Odwiedź Ukrainę wraz z TravelPapa!

Zacznij planować następną podróż i odwiedzić Ukrainę razem z TravelPapa!
Miło jest zacząć tydzień od planowania nowych przygód, zwłaszcza jeśli naprawdę wkrótce wyjedziesz na nową wycieczkę. W poniedziałek TravelPapa oferuje trzy najciekawsze wycieczki do trzech głównych destynacji turystycznych Ukrainy , dostarczanych przez naszych profesjonalnych przewodników turystycznych, więc jeśli przypadnie Ci do głowy Ukraina , to jest odpowiedni moment. Sprawdź je!

Trzy godziny długiego spaceru wraz z prywatnym przewodnikiem, pozwala wszystkim odwiedzającym zobaczyć ukraińską stolicę od wewnątrz, odwiedzając jej główne zabytki, chodząc przez najpiękniejsze ulice, słuchając opowieści o historii Kijowa , lokalnych legendy i wiele innych rzeczy. Odwiedź słynny Plac Niepodległości, Złote bramy, Dom Opery, weź udział w klasztorze św. Michała, wejdź do katedry św. Zofii i jeszcze więcej - wystarczy zapytać!

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Kijowa.

Odwiedź Ukrainę

( Fototeka TravelPapa - przewodnik turystyczny Kate Dobromishev )

Czy jest ktoś, kto jeszcze nie słyszał o niesamowicie gościnnym ukraińskim mieście Odessie , który jest naprawdę uważany za jeden z głównych ośrodków kulturalnych i turystycznych całego kraju, z jego wspaniałą architekturą, zabytkami, ładnymi plażami i uroczym morzem? Założę się, nie ma takich ludzi! Odwiedź tę dwu i pół godzinną prywatną chodzącą wycieczkę po Odessie i zobacz jej główne atrakcje turystyczne, w tym wspaniały gmach Opery (spróbuj wejść do środka, a nawet obejść operę), chodzić po Placu Sobornaja, zrelaksować się w jednym z licznych kawiarni na ulicy Deribasovskaya lub oglądać przechodniów w miejscowym przytulnym ogrodzie miejskim, posłuchać licznych i licznych lokalnych historii i legend podczas przerwy kawowej z przewodnikiem turystycznym TravelPapa i jeszcze więcej!

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Odessy.

Odwiedź Ukrainę

(Zdjęcie prywatnej przewodnika TravelPapa Helen Kr)

Lwów jest obecnie uważany za jeden z najpiękniejszych miast Ukrainy i całej Europy Wschodniej w ogóle, ponieważ wielu różnych międzynarodowych architektów z całego świata uczestniczyło w budowie zabytkowych budynków centrum miasta, tworząc absolutnie niesamowite i urocze atmosferę miasta. Te dwie i pół godziny długich spacerów po trasach we Lwowie i prywatnym przewodniku turystycznym TravelPapa umożliwia wszystkim zagranicznym gościom poznanie głównych atrakcji turystycznych i pięknych miejsc w mieście, w tym Placu Rynoka, wspaniałego Domu Opery, Starego Oddziału Żydowskiego , malownicze stare kościoły, które są dosłownie rozrzucone po całym mieście i wielu innych.

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Lwowa.

Odwiedź Ukrainę
(Zdjęcie prywatnej przewodnika TravelPapa Taras Kobryn )

Które miasto chciałbyś odwiedzić najbardziej? Zacznij planować podróż dzisiaj i odkryć najtańsze bilety lotnicze na Ukrainę razem z TravelPapa!

Udział społeczny

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top