Delta Airlines to trasa Atlanta - Szanghaj

Delta Airlines ogłosiła trasę Atlanta - Szanghaj
delta

Delta ogłosił nową trasę między Atlanta i Szanghaj , początek w 2018 roku. Codzienne loty uczyni 777-200LR samolotów, które mogą pomieścić 291 pasażerów na pokładzie. Samolot posiada 218 miejsc w klasie ekonomicznej, 36 miejsc siedzących i klasy komfort i 37 miejsc z składanymi fotelami Delta Jeden siedzeniami.

Delta Airlines w ramach rozszerzania współpracy z Korean Air uruchomiła połączenie pomiędzy Atlanta i Seulu (Korea Południowa). Dyrektor wykonawczy linii lotniczych twierdzi, że trasy non-stop na całym Pacyfiku i Chin , a także wysoki popyt na usługi Delta, będzie atrakcyjną propozycją dla turystów i biznesmenów. Pojawienie się nowych tras, linie lotnicze obecnie oferuje obsługę pokoju w Shanghai Pudong International Airport.

Delta Airlines jest uznawany za wiodący na świecie linii lotniczych. I pojawienie się nowego bezpośredniego lotu między Atlanta i Szanghaj jest ważnym krokiem w rozwoju handlu i gospodarki Gruzji. Dzięki temu droga otworzy nowe możliwości kulturalnych, biznesowych i turystycznych pomiędzy dwoma głównymi miastami. Pierwszy lot Atlanta - Szanghaj w czerwcu 2018 r.

Harmonogram Atlanta lot - Szanghaj c Delta Airlines:
lot wyjazdy przyjazd
DL 185 Atlanta 15:00 Szanghaj 18:50 (sled.den)
DL 186 Szanghaj 11:40 Atlanta 14:55

Z TravelPapa można kupić tanie bilety lotnicze do dowolnego miejsca na świecie. Ponadto, nie zapomnij zarezerwować wycieczkę czy podróż do Chin

Nie zapomnij zarezerwować wycieczkę lub wyjazd do Atlanty
Social Share

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top