Подорожуйте в Філіппіни з TravelPapa!

Наразі набагато простіше планувати поїздку до Філіппін за допомогою TravelPapa та наших приватних гідів!
Завжди цікавіше подорожувати до невідомої країни, коли ваша поїздка вже ретельно спланована, ви знаєте, які види пам'яток потрібно шукати і що чекати від вашого перебування в певних містах. Але у випадку, якщо ви трохи ліниві і не любите планування, приватні гіди TravelPapa завжди готові допомогти вам спланувати свою подорож у найдрібніших деталях та зробити це якомога цікавим. Сьогодні TravelPapa вибрав чотири найбільш захоплюючих тури, щоб зробити ваше подорож до Філіппін самим незабутнім. Перевірте їх!

Восьмигодинні пішохідні екскурсії по місту включають усі необхідні транспортні перевезення по місту, а також відвідування таких популярних місцевих визначних пам'яток, як Інтрамуро, Макаті, Маніль Оушен Парк та багато інших речей (вхідні гонорари вже включені в ціну). Ознайомтеся з усіма основними визначними пам'ятками Маніли , її історією, продуктами харчування, культурою та звичаями країни з місцевим приватним гідром подорожі TravelPapa!

Перевірте найбільш доступні авіаквитки до Маніли.

Подорож до Філіппін

Пішохідна поїздка до міста Легазпі на автомобілі дозволяє переглянути всі основні визначні пам'ятки цього міста Філіппін та всі його основні визначні пам'ятки, включаючи знамениті руїни Cagsawa, пагорб Лігно, церква стародавньої Дараги, абсолютно унікальний завод з горіхів з горіхами, головний лагерь Бульвар і всі його головні вулиці. Не пропустіть шанс відкрити для себе місцеві міста Філіппін, як тільки це можуть показати місцеві жителі!

Подорож до Філіппін

Пішохідна екскурсія навколо літньої столиці Філіппін, міста Багіо , надає вам прекрасну можливість побачити всі основні визначні пам'ятки, слухати історії міста, розказані нашим професійним приватним гіда. Тут можна відвідати такі популярні місцеві визначні пам'ятки, як парки Бернхем і Райт, заміський клуб Багіо, вигляд мін, клубники та інші багато чого іншого - вам просто потрібно запитати!

Подорож до Філіппін
(Фотографія приватного екскурсовода TravelPapa Кетлін Фонтанілла)

Ця приватна екскурсія в Кавасанські водоспади Філіппін дозволяє досліджувати дикий характер країни на самих унікальних і незвичайних шляхах, відкриваючи прохолодні водоспади, захоплюючі дух види і чудовий краєвид країни, йдучи по треках по річці, роблячи Неймовірні фотографії та незабутні враження від подорожей у все життя!

Перевірте найбільш доступні авіаквитки до Себу.

Подорож до Філіппін

Зацікавлені? Почніть планувати свою наступну поїздку сьогодні та перевірте найбільш доступні авіаквитки до Філіппін з TravelPapa!

Соціальна частка

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top