Podróże do Filipin z TravelPapa!

Teraz łatwiej jest zaplanować podróż do Filipin z TravelPapa i naszych prywatnych przewodników!
Jeszcze bardziej interesujące jest podróżowanie do nieznanego kraju, kiedy twoja podróż jest już starannie zaplanowana, wiesz, jakie poszukiwania warto szukać i czego się spodziewać po twoim pobycie w niektórych miastach. Ale w przypadku, jeśli jesteś trochę leniwy i nie jest fanem planowania - prywatne przewodniki TourPapa są zawsze pomocne w zaplanowaniu podróży w najmniejszych szczegółach i uczynią ją tak interesującą, jak może być nawet możliwe. Dzisiaj TravelPapa wybrała cztery najbardziej ekscytujące podróże, aby podróż do Filipin była niezapomniana. Sprawdź je!

W ciągu ośmiu godzin długich wycieczek po mieście znajduje się niezbędny transport dookoła miasta i obejmuje takie popularne atrakcje turystyczne, jak Intramuros, Makati, Manila Ocean Park i wiele innych rzeczy (opłaty wstępne są już wliczone w cenę). Poznaj wszystkie najważniejsze zabytki w Manili , historię, jedzenie, kulturę i zwyczaje w kraju z lokalnym przewodnikiem turystycznym TravelPapa!

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Manila.

Podróż do Filipin

Pół dnia zwiedzania miasta Legazpi samochodem pozwala zobaczyć najważniejsze zabytki tego miasta na Filipinach i wszystkie główne zabytki, w tym słynne ruiny Cagsawa, wzgórze Lignon, starożytny kościół Daraga, absolutnie unikalną fabrykę nakrętek pili, główny budynek Lgazpi main Bulwar i wszystkie jego główne ulice. Nie przegap okazji, aby odkryć lokalne miasta Filipiny w sposób tylko lokalni obywatele mogą to pokazać!

Podróż do Filipin
(Photo by TravelPapa ' prywatny przewodnik Jelica Dayrti )

Spacerując po letniej stolicy Filipin, w mieście Baguio , będziesz mieć okazję zobaczyć wszystkie najważniejsze zabytki, słuchać opowieści o mieście, opowiedzianą przez nasz profesjonalny przewodnik turystyczny. Trasa obejmuje zwiedzanie takich popularnych atrakcji turystycznych, jak Parki Burnham i Wright, klub w okolicy Baguio, widoki na kopalnię, farmę truskawkową i wiele innych rzeczy - wystarczy zapytać!

Podróż do Filipin
(Zdjęcie prywatnej przewodnika TravelPapa Kathleen Fontanilla)

Ta prywatna wycieczka po wodospadach Kawasan na Filipinach pozwala zwiedzić dziką przyrodę kraju w najbardziej unikalne i niezwykłe sposoby, odkrywając fajne wodospady, zapierające dech w piersiach widoki i wspaniałe krajobrazy, idąc wzdłuż strumienia rzeki, Niewiarygodne zdjęcia i niezapomniane wrażenia podróży w całym życiu!

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Cebu.

Podróż do Filipin

Zainteresowany? Zacznij planować następną podróż dzisiaj i sprawdzić najtańsze bilety lotnicze na Filipiny z TravelPapa!

Udział społeczny

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top