Поїздка до Мадагаскару для наступного відпочинку

Тепер легше планувати поїздку на Мадагаскар разом з TravelPapa та нашими приватними екскурсоводами!
Осінь наближається дуже швидко, і літо скоро закінчиться, що означає, що високий сезон також практично завершено, на популярних (і не дуже популярних) туристичних місцях не буде переповнених вулиць, ціни стають все нижчими, а це Отримувати все більше і більше приємно оглянути визначні пам'ятки. Отже, це, безумовно, час, щоб почати планувати свій наступний відпустку, а що про забуття про випадкові поїздки і думати про щось ... незвичайне? Сьогодні TravelPapa обрала Мадагаскар як найближче можливе напрямок подорожі і знайшов три найцікавіші тури по країні, щоб допомогти вам спланувати свою подорож на Мадагаскар найцікавішими та захоплюючими способами. Перевірте їх!

Це семи годинний автобусний тур до столиці знаменитого Мадагаскару, міста Антананаріво , дозволяє всім мандрівникам ознайомитись з усіма основними визначними пам'ятками цього мальовничого міста, включаючи королівський палац, місцевими яскравими ринками з усіма їхніми фарбами, ароматами та Шуми, торгові центри та крихітні магазини, чудова гірська гора Амбохіманга, яка, до речі, навіть включена до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, відкриває історичний та культурний центр міста та багато інших речей - вам просто потрібно запитати!

Перевірте найбільш доступні авіаквитки до Антананаріву.

Поїздка на Мадагаскар

(Фотографія приватного путівника TravelPapa Люка Рабірисона )

Ця дводенна екскурсія дозволить всім мандрівникам відвідати дивовижно мальовничі природні заповідники Мадагаскару, в тому числі заповідник Андасібе, приватний парк Вакона та Мадагаскарський екзотичний парк, які відомі по всій країні завдяки їх абсолютно різноманітній та екзотичній флорі І фауна, де можна навіть спостерігати за місцевими видами диких тварин у їх природному середовищі існування. Не пропустіть шанс отримати одне з найяскравіших подорожей у своєму житті!

Поїздка на Мадагаскар
(Фотографія приватного путівника TravelPapa Люка Рабірисона)

Екскурсія "Мадагаскар дикої природи" з професійним приватним екскурсоводом "TravelPapa" надає всім іноземним мандрівникам прекрасну можливість побачити всі основні заповідники країни, включаючи знаменитий Національний парк Андасіб і навіть знаменитий Цингі з Національного парку Бамараха, де він Можна дізнатись більше про дику природу Мадагаскару, її тварин та екзотичних рослин, відправитися на екскурсію по походах або сафарі та дізнатись більше про історію цих місць, досліджуючи місцевість разом з гіда.

Поїздка на Мадагаскар
(Фотографія приватного гіду TravelPapa Jean Elisee Christian Rakotondrajoa )

Зацікавлені? Почніть планувати відпустку на Мадагаскар сьогодні і перевірте найбільш доступні авіаквитки на Мадагаскар з TravelPapa!

Соціальна частка

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top