Podróż na Madagaskar na następne wakacje

Teraz łatwiej jest zaplanować podróż na Madagaskar z TravelPapa i nasze prywatne przewodniki!
Jesienią zbliża się naprawdę szybko, a lato kończy się wkrótce, co oznacza, że ​​sezon jest prawie zakończony, nie ma przepełnionych ulic w popularnych (a nie tak popularnych) miejscach turystycznych, ceny są coraz niższe i to Coraz bardziej przyjemne zwiedzanie. Więc na pewno jest czas, aby rozpocząć planowanie następnych wakacji, a co zapominać o celach turystycznych i myśleniu o czymś ... niezwykłym? Dzisiaj TravelPapa wybrał Madagaskar jako kolejny cel podróży i znalazł trzy najciekawsze trasy po kraju, które pomogą zaplanować podróż na Madagaskar w najbardziej interesujące i ekscytujące sposoby. Sprawdź je!

Te siedem godzin długiej jazdy autobusem do stolicy słynnego Madagaskaru, miasta Antananarivo , pozwala wszystkim podróżującym zobaczyć wszystkie najważniejsze zabytki tego malowniczego miasta, w tym Pałac Królowej, lokalne, żywe rynki ze wszystkimi kolorami, zapachami i Hałasy, centra handlowe i małe sklepy, przepiękny Wzgórze Ambohimanga, które w drodze do tej pory jest nawet wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, odkrywają historyczne i kulturalne centrum miasta i wiele innych rzeczy - wystarczy zapytać!

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Antananarivo.

Podróż na Madagaskar

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Luca Rabearisona )

Te dwie długie trasy pozwalają wszystkim podróżującym zwiedzić niesamowite malownicze rezerwaty przyrody Madagaskaru, w tym Rezerwat Andasibe, Prywatny Park Vakona i Park Egzotyczny Madagaskaru, które są znane na całym świecie ze względu na ich zupełnie różnorodną i egzotyczną florę I fauny, gdzie nawet można obserwować lokalne gatunki dzikich zwierząt w naturalnym środowisku. Nie przegap okazji, aby uzyskać jedno z najbardziej unikalnych podróży doświadczenia w całym życiu!

Podróż na Madagaskar
(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Luca Rabearisona)

Turystyka "Madagaskar Wildlife" z profesjonalnym przewodnikiem turystycznym TravelPapa zapewnia wszystkim turystom zagranicznym doskonałe możliwości zobaczyć wszystkie główne rezerwaty przyrody w tym kraju, w tym słynny park narodowy Andasibe, a nawet słynny park narodowy Tsingy z Bemaraha, gdzie Można dowiedzieć się więcej o dzikiej przyrodzie Madagaskaru, zwierząt i roślin egzotycznych, wybrać się na wycieczkę do wędrówek lub safari i dowiedzieć się więcej o historii tych miejsc, zwiedzając okolicę z przewodnikiem.

Podróż na Madagaskar
(Zdjęcie prywatnego przewodnika turystycznego TravelPapa Jean Elisee Christian Rakotondrajoa )

Zainteresowany? Zacznij planować wakacje na Madagaskarze dzisiaj i sprawdź najtańsze bilety lotnicze na Madagaskarze z TravelPapa!

Udział społeczny

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top