Відкрийте Македонію за допомогою TravelPapa

TravelPapa допоможе вам знайти Македонію так, як ви ніколи раніше не бачили.
Незважаючи на те, що в Македонії є багато унікальних і досить цікавих речей, щоб показати своїм відвідувачам, країна в наші дні все ще вважається одним з найбільш невідомих туристичних напрямків. Його чудові давні руїни минулого, відмінні крихітні села та високі гірські вершини все ще вважаються таємничими природними скарбами країни, які недостатньо вивчені іноземними гостями. Прибуття до Македонії означає не тільки відкриття всіх цих красунь, але також вивчення незвичайної комбінації двох різних культур македонців та албанців, турків та греків. TravelPapa вибрав найбільш цікаві екскурсії по країні, щоб допомогти вам відкрити Македонію найцікавішими та цікавими способами. Перевірте їх!

Ця 12-годинна приватна авто-екскурсія дає вам прекрасну можливість вивчити два найпопулярніших туристичних напрямків Македонії - столиці країни, Скоп'є , одного з найкрасивіших і найхолодніших місцевих міст та знаменитого міста Охрида з Гігантське Охридське озеро, яке, до речі, вважається другим за величиною єврейським озером після озера Байкал.

Відвідайте старовинну царську фортецю Самуїла, Церкву Св. Климента, відвідайте римський стародавній театр та побачите знаменитий місцевий монастир св. Наума своїми очима! Вам просто потрібно звернутися до нашого професійного приватного гіда з Македонії, і він буде радий надати вам одну з мальовничих турів коли-небудь!

Перевірте найбільш доступні авіаквитки до Скоп'є.

Відкрийте Македонію

Автомобільна екскурсія на п'ять годин дає вам змогу побачити такі популярні місцеві визначні пам'ятки Македонії, як Міленіум Крос, який розміщений на вершині гори Водно і піднімається над столицею, яскраво світиться вночі, і який також вважається найвищим Хреста по всій Європі з висотою близько шестидесяти метрів.

Крім того, ви зможете відвідати абсолютно мальовничий Каньйон Матки, який оточений високими гірськими ланцюгами і який забезпечує всіх відвідувачів чудовими краєвидами та захоплюючими ландшафтами Македонської природи. Поїдьте на кораблі через весь каньйон, щоб насолоджуватися ним у повному обсязі!

Відкрийте Македонію
(Фото приватного гіда TravelPapa, Зоран Ставревський)

Протягом двох з половиною годин ходьби по іншому великому македонському містечку Бітола ви зможете побачити всі його основні архітектурні та історичні пам'ятки та визначні пам'ятки, включаючи головну вулицю міста - Широк Сокак, яскравий Старий Базар, старовинний Годинник Вежа, археологічні міста Гераклея Лінчестіс та багато інших речей - вам просто потрібно запитати!

Відкрийте Македонію

Сімчасовий автомобільний тур до стародавньої Македонської обсерваторії Кокіно, кам'яного міста Кукліка, стародавнього таємничого монастиря Осогова та мальовничої старої Георгіївської церкви вважаються небагатьма найзначнішими історичними місцями Македонії, тому не пропустіть Шанс побачити їх своїми очима під час Вашого перебування в Македонії!

Відкрийте Македонію
(Фото приватного гіда TravelPapa, Зоран Ставревський)

Зацікавлені? Почніть планувати свій відпочинок у Македонії сьогодні, щоб знайти найбільш доступні авіаквитки до Македонії за допомогою TravelPapa!


Соціальна частка

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top