Odkryj Macedonię z TravelPapa

TravelPapa może pomóc Ci odkryć Macedonię w sposób, w jaki nigdy wcześniej nie widziałeś.
Pomimo tego, że Macedonia ma wiele unikalnych i całkiem ciekawych rzeczy, które pokazują zwiedzającym, kraj ten jest nadal uważany za jeden z najbardziej niewidocznych miejsc turystycznych. Jego wielkie starożytne ruiny przeszłości, charakterystyczne maleńkie wsie i wysokie szczyty górskie są nadal uważane za tajemnicze skarby przyrody, które nie są wystarczająco dobrze zbadane przez zagranicznych turystów. Przybycie do Macedonii oznacza nie tylko odkrycie wszystkich piękności, ale także zbadanie niezwykłej kombinacji dwóch różnych kultur Macedończyków i Albańczyków, Turków i Greków. TravelPapa wybrała najciekawsze trasy po kraju, które pomogą Ci odkryć Macedonię w najpiękniejszy i najatrakcyjniejszy sposób. Sprawdź je!

Ta 12-godzinna prywatna wycieczka samochodowa zapewnia doskonałą okazję do zwiedzania dwóch najpopularniejszych miejsc podróży Macedonii - stolicy kraju, Skopje , jednego z najpiękniejszych i najmodniejszych miast i słynnego miasta Ohrid z Przy okazji, jezioro Ohrid, które przy okazji jest uważane za drugie co do wielkości jezioro po jeziorze Baikal.

Odwiedź starożytną twierdzę Czar Samuela, kościół św. Klemensa, weź udział w rzymskim starożytnym teatrze i zobacz własne słynne miejscowe klasztor św. Nauma! Wystarczy poprosić naszego profesjonalnego przewodnika po Macedonii i chętnie udzieli Ci jednego z najbardziej malowniczych wycieczek!

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Skopje.

Odkryj Macedonię

Pięciogodzinna wycieczka samochodowa umożliwia zwiedzanie takich popularnych miejscowych atrakcji Macedonii jak Krzyż Millenium, który znajduje się na szczycie góry Vodno i jest wysoko ponad stolicą, świecąca nocą i jest również uważana za najwyższą Krzyż w całej Europie o wysokości około sześćdziesięciu metrów.

Poza tym będziesz mógł odwiedzić absolutnie malowniczy Kanion Matka, otoczony przez wysokie łańcuchy górskie i zapewniający wszystkim zwiedzającym przepiękne widoki i zapierające dech w piersiach krajobrazy macedońskiej przyrody. Jedź na przejażdżkę łodzią przez cały kanion, aby cieszyć się nim w pełni!

Odkryj Macedonię
(Zdjęcie prywatnego przewodnika turystycznego TravelPapa Zoran Stavrevski)

Te dwie i pół godziny długiej pieszej wycieczki wokół innego dużego Macedońskiego miasta Bitola pozwala zobaczyć wszystkie główne zabytki architektury i zabytków, w tym główną ulicę spacerową w mieście - Shirok Sokak, żywy Stary Bazar, starożytny zegar Wieża, miasto Archeologiczne Heraclea Lyncestis i wiele innych rzeczy - wystarczy zapytać!

Odkryj Macedonię

Siedem godzin długiej jazdy samochodem do starożytnego Macedońskiego obserwatorium Kokino, kamiennego miasta Kuklica, starożytnego i tajemniczego klasztoru Osogovo i malowniczego starego kościoła św. Jerzego są uważane za jedne z najważniejszych historycznych miejsc Macedonii, więc nie przegap Możliwość zobaczenia ich własnymi oczami podczas pobytu w Macedonii!

Odkryj Macedonię
(Zdjęcie prywatnego przewodnika turystycznego TravelPapa Zoran Stavrevski)

Zainteresowany? Zacznij planować wakacje w Macedonii, aby odkryć najtańsze loty do Macedonii z TravelPapa!


Udział społeczny

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top