Meksykańska podróż na wakacje

Zrób meksykańską podróż najbardziej pamiętnym z Travelpapa!
Meksyk jest żywą kombinacją kultur hiszpańskich, indyjskich i karaibskich. Idealne plaże, starożytne zabytki tajemniczych cywilizacji, nurkowanie, tequila, pyszna kuchnia i muzyka mieszająca, które są pierwszą rzeczą, która przychodzi Ci do głowy, gdy słyszysz o tym wspaniałym kraju, który ma niewiarygodnie dużą liczbę różnych historycznych i przyrodniczych Zwiedzanie.

Wszystkie główne cele turystyczne Meksyku można ogólnie podzielić na dwie części: pierwsza reprezentowana jest przez długie, piaszczyste plaże, wysokiej jakości luksusowe hotele, smaczną kuchnię lokalną i liczne ośrodki, gdzie można uprawiać nurkowanie, nurkowanie z rurką, surfing i inne Rozrywka turystyczna; Druga część reprezentują historyczne miejsca kraju, w tym starożytne zabytki przypominające nam tajemniczą starą cywilizację Majów. TravelPapa zawsze myśli o swoich wyjazdach i tym razem wybrała najciekawsze trasy w Meksyku, aby Twój meksykański wyjazd był najbardziej podekscytowany i niezapomniany. Sprawdź je!

Ta czterogodzinna wycieczka z lokalnym przewodnikiem, mówiąc po angielsku lub hiszpańsku (jak chcesz), przeniesie Cię do najlepszych miejsc i atrakcji, jakie Acapulco ma do zaoferowania podróżującym.

Malowidło Diego Rivera, Wystawa Nurkowa, Kaplica Pokoju, zatrzymuje się w miejscach do robienia zdjęć. Twój kompetentny i przyjazny przewodnik z przyjemnością opracuje, aby dowiedzieć się wszystkiego o tym pięknym mieście.

Nie przegap okazji, aby wziąć udział w tej wyprawie, która tylko w ciągu czterech godzin sprawi, że będziesz cieszyć się, uczyć się i zrozumieć lepiej to zdumiewające i piękne miasto.

Meksykańska podróż

(Zdjęcie prywatnej przewodnika TravelPapa Rudy Fregoso )

Przyjdź i dowiedz się więcej o wielkiej kulturze Majów i historii tej starożytnej cywilizacji z prawdziwym przewodnikiem Majów! Jedenaście godzinna wycieczka minivan z lokalnym przewodnikiem pomoże Ci odwiedzić najważniejsze ruiny Majów w Yucatán Península, a także najbardziej popularne atrakcje i parki tematyczne Riviera Maya. Nie przegap okazji zobaczenia najsłynniejszych miejscowych zabytków Meksyku własnymi oczami!

Meksykańska podróż

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Miguel Pasos )

Grand Cenote znajduje się około 3,5 km od Tulum w drodze do ruin Majów z Coby, ten piękny cenote jest jednym z najbardziej znanych w okolicy. Wielki cenote jest idealny do nurkowania z rurką, ma okrągły kształt i podziwiać stalaktyty i stalagmity, a jego maksymalna głębokość wynosi 30 stóp i jest oświetlana przez naturalne światło, które sprawia, że ​​wygląda spektakularnie, krystalicznie czysta woda. Nie martw się, jeśli mają sprzęt do nurkowania, które tam wynająć, mają również szafki, przebieralnie i łazienki.

Odkryj spokój podwodnego świata i doświadczaj snorkelingu w jaskiniach wypełnionych świeżą wodą. Doświadcz jednego z najbardziej niezwykłych wycieczek w całym naszym meksykańskim prywatnym przewodniku!

Meksykańska podróż

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Miguel Pasos)

Zapraszamy do kąpieli w naturalnych stawach pod wodospadami podczas tej siedmiu godzinnych minivanów z lokalnym przewodnikiem turystycznym. Poza tym przejdź na spacer, który w zależności od indywidualnych preferencji podróżnych może zmieniać się w czasie od 20 minut do 1 godziny. Goście mają możliwość nie chodzić i mogą kontynuować pływanie lub odpocząć z przewodnikiem w obecności. Bliżej końca wycieczki, zjedz lunch w ekologicznej restauracji specjalizującej się w kuchni meksykańskiej, aby pobyt w Meksyku był jeszcze lepszy i ciekawszy.

Meksykańska podróż

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Marco Polo Larios )

Który lubisz najbardziej? Zacznij planować wakacje i znaleźć najbardziej przystępne bilety lotnicze do Meksyku z TravelPapa!


Udział społeczny

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top