Відпочинок у Кенії для вашого літа

Плануйте свої канікули в Кенії найменшими деталями з TravelPapa та приватними гідами!
Чудова Кенія - точна країна, яка поєднує в собі відмінні дикі нескінченні національні парки з сучасними та розвинутими морськими курортами, туристичними центрами та готелями. Абсолютно різноманітний місцевий дикий світ, різнобарвні коралові рифи, яскраві теплі води та багатий підводний світ - це головні речі, які залучають найдосвідченіших мандрівників до цієї країни з усього світу. Словосполучення "Магічна Кенія" - це не рекламний слоган, створений туристичними агентствами, адже магічну красуню можна легко зустріти навіть у найменших куточках цієї країни! Почніть планувати свій відпочинок у Кенії сьогодні, щоб побачити всі ці речі своїми очима та перевірити найцікавіші місцеві тури, вибрані командою TravelPapa спеціально для вас:

Найробі є столицею Кенії та одним з найвидатніших міст Африки, як політично, так і фінансово. Ця пішохідна екскурсія допоможе вам відвідати три основні місця в Найробі: центральний діловий район Найробі, міжнародний конференц-центр Кеніатти та Національний музей Кенії Найробі (і не забувайте про парк змії Кенії!).

Перевірте найбільш доступні авіаквитки до Найробі.

Відпочинок в Кенії

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Поліна Ічау )

Найробіський національний парк - єдиний у світі національний парк, розташований в столиці країни. Це лише вісім кілометрів від центру міста. Парк є місцем проживання для небезпечних чорних носорогів, які ви майже гарантовано бачите під час перебування там. Інші легко видимі тварини: леви, гепарди, буйволи, жирафи, пташенята і приматів. 11-годинна екскурсія автомобілем із включеним місцевим обідом дозволяє вам вивчити дикий характер Кенії протягом цілого дня.

Відпочинок в Кенії

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Поліна Ічау)

Названа інтенсивна геотермальна активність в межах її кордонів, Національний парк ворота Ад - це чудова чверть Великої рифтової долини. Захоплюючі пейзажі, включаючи високі скелі, водоймисті ущелини, круглі баштани, вулкани, що платять скрабом, і відривні штори геотермального пара роблять його одним з найбільш атмосферних парків в Африці. Окрім біорізноманіття, до складу якого входять риптори, африканські буйволи, зебра, елен, гартбейст, газелі Томсона, бабуїни, антилопа кліпспінґер і гірський хребет Чендлера, гості зможуть насолодитися гірськими велосипедами, скелелазінням та природним спа-центром. Ви матимете можливість оглянути парк на велосипедах і пішки. Крім того, в кінці вечора у вас також буде прогулянка на човні в озері Найваша. Озеро пропонує дуже хороші можливості наблизитися до шкіл бегемотів та тисяч водяних птахів. Не пропустіть можливість відвідати одне з найпрекрасніших пригод упродовж усього життя!

Відпочинок в Кенії

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Поліна Ічау)

  • Кенія Wildlife Safari

У випадку, якщо ви насправді плануєте витратити багато часу в Кенії і не хочете пропустити щось, вивчаючи цю абсолютно дивовижну країну - це семиденне подорож на сафарі, безумовно, ідеальний вибір для вас.

Туристичний тур включає в себе всі необхідні перевезення та комфортні номери, а також дозволяє відвідати основні природа "скарби" країни, такі як Амбоселі, озеро Накуру, Масаї-Мара та ще більше з власними очима - вам просто потрібно запитати!

Відпочинок в Кенії

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Edwin Kanake )

Який тур найбільше цікавлять? Перегляньте інші місцеві приватні тури в Кенію та знайдіть найдешевші авіаквитки до Кенії за допомогою TravelPapa!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top