Wakacje w Kenii na lato

Zaplanuj wakacje w Kenii w najmniejszych szczegółach z TravelPapa i naszych prywatnych przewodników turystycznych!
Wspaniała Kenia to dokładny kraj, który łączy w sobie charakterystyczne dzikie bezkresne parki narodowe z nowoczesnymi i rozwiniętymi kurortami morskimi, centrami turystycznymi i hotelami. Całkowicie zróżnicowane lokalne dzikie światy, wiele kolorowych raf koralowych, czyste ciepłe wody i bogaty świat podwodny to główne rzeczy, które przyciągają najbardziej doświadczonych turystów do tego kraju z całego świata. Słowo-kombinacja Magiczna Kenia nie jest hasłem reklamowym stworzonym przez biura podróży, ponieważ magiczne piękno może być łatwo spotykane nawet w najmniejszych zakątkach tego kraju! Zacznij planować wakacje w Kenii, aby zobaczyć te wszystkie rzeczy własnymi oczami i sprawdzić najciekawsze trasy lokalne wybrane przez zespół TravelPapa specjalnie dla Ciebie:

Nairobi jest stolicą Kenii i jednym z najbardziej znanych miast w Afryce, zarówno politycznie, jak i finansowo. Ten spacerowy spacer pojedzie do trzech głównych miejsc w Nairobi: centrum biznesu Nairobi, międzynarodowego centrum konferencyjnego Kenyatta i Nairobi National Museums w Kenii (i nie zapomnij o parku węża w Kenii!).

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Nairobi.

Wakacje w Kenii

(Zdjęcie prywatnej przewodnika TravelPapa Pauline Ichau )

Park Narodowy Nairobi jest jedynym na świecie parkiem narodowym w stolicy kraju. To tylko osiem kilometrów od centrum miasta. Park jest siedliskiem lęgowym dla zagrożonych czarnych nosorożców, które są niemalże gwarantowane podczas pobytu w tym miejscu. Inne łatwo dostępne zwierzęta to: lwy, gepardy, bawole, żyrafy, elfy i naczelne. 11 godzin długiej jazdy samochodem z wliczonym w cenę obiadem lokalnym pozwala na zwiedzanie dzikiej przyrody Kenii przez cały dzień.

Wakacje w Kenii

(Zdjęcie prywatnej przewodnika TravelPapa Pauline Ichau)

Nazwany na intensywną działalność geotermalną w jej granicach, Park Narodowy Hell's Gate jest niezwykłym czwartym kwartałem Wielkiej Doliny Rift. Spektakularne krajobrazy, w tym wysokie klify, wąwozy wodne, skalne wieże skalne, zarośla wulkanów i pochłaniające pióra parą geotermalną sprawiają, że jest to jedno z najbardziej parków atmosferycznych w Afryce. Oprócz różnorodności biologicznej, w której znajdują się raptory, bawół afrykański, zebra, eland, hartebeest, gazela z Thomson, pawian, antylopa klipspringer i reedbuck górski Chandlera, goście mogą korzystać z rowerów górskich, wspinaczki skałkowej i naturalnego spa. Będziesz miał możliwość zwiedzania parku na rowerach i pieszo. Poza tym, w późnym wieczarze będziesz mógł również wycieczkę statkiem do jeziora Naivasha. Jezioro oferuje bardzo dobre możliwości zbliżenia się do szkół hipopotamowych i tysięcy ptaków wodnych. Nie przegap okazji, aby odwiedzić jedną z najbardziej niezwykłych przygód w całym życiu!

Wakacje w Kenii

(Zdjęcie prywatnej przewodnika TravelPapa Pauline Ichau)

  • Safari przyrody w Kenii

Jeśli naprawdę planujesz spędzić dużo czasu w Kenii i nie chcesz przegapić rzeczy, podczas zwiedzania tego absolutnie niesamowitego kraju - to siedem dni długie safari wycieczki to zdecydowanie idealny wybór dla Ciebie.

Zwiedzanie obejmuje wszystkie niezbędne transporty i komfortowe zakwaterowanie, a nawet pozwala na zwiedzanie "skarbów" kraju, takich jak Amboseli, Jezioro Nakuru, Maasai Mara, a nawet więcej na własne oczy. Wystarczy, że zapytasz!

Wakacje w Kenii

(Fotogaleria przewodnika przez TravelPapa Edwin Kanake )

Która trasa jest zainteresowana najbardziej? Sprawdź więcej lokalnych wycieczek prywatnych w Kenii i znajdź tanie bilety lotnicze do Kenii w TravelPapa!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top