Delta Airlines = komfort pasażerów

Delta Airlines dba o komfort pasażerów
Delta Airlines


W tym miesiącu, linia lotnicza Delta został zainstalowany na tylnym siedzeniu we wszystkich swoich ekranów rozrywkowych samolot z Delta Studio. wiceprezes linii lotniczych Delta twierdzi, że jest lepszy od wszystkich linii lotniczych na temat liczby samolotów wyposażonych w takie ekrany.

Zdaniem pasażerów, którzy korzystają z usług przewoźnika, rozwoju rozrywki na pokładzie samolotu i inwestując w to ważny punkt, który musi zwrócić uwagę.

Podczas lotu, pasażerowie mogą podłączyć swoje urządzenia elektroniczne Delta Studio i oglądać filmy, grać na tabletach, laptopach i smartfonach.
Delta Airlines


Obecnie program rozrywki na pokładzie statku powietrznego obejmuje ponad 300 filmów, 750 programów telewizyjnych, a także 2.000 piosenki. Linia lotnicza współpracuje ze światowej sławy studio stale aktualizować zawartość Delta Studio. Dlatego też, nawet częste-ulotka nie będą się nudzić w czasie lotu, a oni będą mogli wybrać film do własnych upodobań.

W pobliżu Delta Airlines planuje dodać do swojej floty 250 nowych samolotów, wyposażonych we wszystko co niezbędne, aby zapewnić, że pasażerowie czują się komfortowo podczas lotu. Nowe biura Delta Sky Klub będzie otwarty w Seattle, Atlancie i Denver.

Kupić tanie bilety lotnicze z TravelPapa do linii lotniczych Delta i oglądania filmów - co nowego.

Nie zapomnij zamówić interesujące wycieczki w Stanach Zjednoczonych Ameryki


Social Share

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top