Поїздка до Йорданії для вашого відпочинку

Нехай TravelPapa допоможе вам спланувати свою подорож до Йорданії, щоб зробити ваш наступний відпустку самим пам'ятним!
Йорданія На сьогоднішній день є всі основні туристичні розваги, які щороку збирають тисячі мандрівників з усього світу на своїй території. Перелік основних переваг відвідування країни включає в себе велику кількість найрізноманітніших екскурсій різної тривалості та складності, нескінченне Мертве море, всі ідеальні умови для підводного плавання та пірнання, призначені як для професіоналів, так і для початківців, і приголомшливий вид на Пустелі Вади-Руму та абсолютно унікальні пейзажі. Сьогодні TravelPapa вибрала найцікавіші тури та екскурсії навколо основних визначних пам'яток країни, щоб допомогти вам планувати поїздку до Йорданії краще і не пропускати найменшу річ, перебуваючи в одному з його чудових міст. Перевірте їх!

Відвідайте дев'яти годинний автомобільний тур, який проводиться на більшій частині міжнародних мов, на одній з найбільш унікальних і красивих старовинних визначних пам'яток у всьому світі - прекрасній Петрі . Візьміть кінну їзду приблизно за 300 метрів до початку Сик, а потім пройдіться до досягнення скарбниці. Зупиніться на перегляді сайту та всіх приголомшливих навколишніх видах, візьміть незабутні фотографії у пам'ять про поїздку, а потім перейдіть до набережних гробниць, римського театру та Колоннадова вулиці, перш ніж повернутися з самого початку. Звучить цікаво? Вам просто потрібно попросити наших професійних приватних екскурсоводів, і вони допоможуть вам спланувати екскурсію, залежно від усіх ваших уподобань!

Поїздка до Йорданії

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa)

Відвідайте цю екскурсію мінівена до одного з найбільш привабливих та таємничих місць екологічного туризму у світі. Природний заповідник та чудес природи з його величними гірськими вершинами, що стоять посередині пустелі, тихі та спокійні, щоб люди не хотіли їхати - Вадирм Десерт повністю вразить навіть самих досвідчених мандрівників і не залишить Хто байдужий

Діяльність, пов'язана з відвідуванням одного дня, може відрізнятись від довгої відкритої їзди на джипах, катання на верблюдах, верхи на конях або просто походи в похід або походи в гори, або, можливо, повітряні кулі їздять по пустелі! Також це може бути комбінацією будь-якого з цих варіантів у випадку, якщо це дозволить час.

Зазвичай цей тур включає в себе обід (або вечерю, якщо зупинитися вночі) їжею в пустелі, виконаною на бедуїнському шляху, з особливим бедуїнським стилем "Зарб" з барбекю.

Якщо проживання триває більше одного дня, то, як правило, це перебування в бедуїнському таборі, де є програма відповідно до переваг туриста. Не пропустіть шанс отримати найнезвичайніший досвід подорожей у своєму житті!

Поїздка до Йорданії

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Nabil Najjar )

Двох годинний екскурсія мінівена до місцевого міста Аммана дозволяє побачити один з найстаріших місцевих міст та всю мальовничу старовинну обстановку. Вивчіть місцевий стародавній амфітеатр, Одеон, Форум і німфей, які були побудовані багато багато століть тому і все ще ретельно захищаються місцевим населенням та урядом в цілому. Дізнайтеся більше про історію міста та всієї країни в цілому, слухайте місцеві історії та легенди, надані впродовж усієї екскурсії в нашому професійному приватному гідерії з Йорданії.

Перевірте найбільш доступні авіаквитки до Аммана.

Поїздка до Йорданії

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Shereen Alheyari )

Місто Акаба на сьогоднішній день являє собою єдине прибережне місто в Йорданії і найбільше і найпотужніше місто в Акабській затоці. Місто вважається одним з найпопулярніших туристичних напрямків у всій країні, і це забезпечує всіх своїх іноземних гостей Найрізноманітніші популярні види туристських розваг, у тому числі дайвінг, підводне плавання, пішохідні та пішохідні тури, прогулянки по склу човна навколо моря тощо, в залежності від уподобань мандрівників та їх очікувань від їх перебування в Акабі.

Перевірте найбільш доступні авіаквитки до Акаби.

Поїздка до Йорданії

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Salah Zaki )

Зацікавлені? Почніть планувати свій наступний відпустку сьогодні і знайдіть найдешевші авіаквитки до Йорданії з TravelPapa!


Соціальна частка

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top