Wycieczka do Jordanii na wakacje

Pozwól TravelPapa pomagać zaplanować podróż do Jordanii, aby Twoje następne wakacje były najbardziej niezapomniane!
Jordania Obecnie wszystkie główne atrakcje turystyczne, które każdego roku gromadzą tysiące turystów z całego świata na swoim terytorium. Lista głównych zalet zwiedzania kraju obejmuje dużą liczbę najróżniejszych wycieczek o różnym czasie trwania i trudności, bez końca Morze Martwe, wszystkie doskonałe warunki do nurkowania i nurkowania, przeznaczone zarówno dla profesjonalistów, jak i dla początkujących i wspaniałe widoki na Pustynia Wadi Rum i jej absolutnie unikalne krajobrazy. Dzisiaj TravelPapa wybrała najciekawsze wycieczki i wycieczki po głównych atrakcjach kraju, aby pomóc zaplanować podróż do Jordanii lepiej i nie przegap najmniejszej rzeczy, podczas pobytu w jednym z przepięknych miast. Sprawdź je!

Weź udział w dziewięciogodzinnych wycieczkach samochodowych, odbywających się w większości języków międzynarodowych, w jedno z najbardziej unikalnych i pięknych zabytków na całym świecie - wspaniałej Petrze . Weź jazdę konną na około 300 metrów aż do rozpoczęcia Siq, a następnie przejść przez dotarcie do skarbu. Zatrzymaj się na oglądanie strony i wszystkich wspaniałych widoków, zapamiętaj niezapomniane zdjęcia w pamięci podróży, a następnie przejdź do Nabatean Groby, Roman Theatre i kolumnową ulicę, zanim wrócisz na samym początku. Brzmi interesująco? Wystarczy poprosić naszych profesjonalnych przewodników turystycznych, a oni pomogą zaplanować wycieczkę, w zależności od Twoich preferencji!

Wycieczka do Jordanii

(Zdjęcie przez prywatny przewodnik turystyczny TravelPapa)

Odwiedź tę minivanową wycieczkę do jednego z najbardziej atrakcyjnych i tajemniczych terenów eko-turystyki na świecie. Rezerwat przyrody i przyroda z jego majestatycznymi górami stojąc pionowo pośrodku pustyni, cichy i spokojny, tak że ludzie nie chcą wychodzić - deser Wadi Rum całkowicie zadziwia nawet najbardziej doświadczonych podróżników i nie opuści Każdy obojętny.

Zajęcia jednodniowe mogą różnić się od długich jeepów jeździć na rufie, przejażdżki wielbłądem, jazdę konną, lub po prostu trekking i turystyka, lub wspinaczki górskiej, a może balony powietrzne przejeżdżać przez pustynię! Może to być kombinacja dowolnej z tych opcji w przypadku, jeśli pozwala na to czas.

Zazwyczaj ta wycieczka obejmuje obiad (lub kolację, jeśli przebywasz na noc) na pustyni w stylu Beduinów ze specjalnym Bedouinem "Zarb" z grilla.

Jeśli pobyt więcej niż jednego dnia, zazwyczaj jest to pobyt w obozie w Beduinach, gdzie jest program według preferencji turystycznych. Nie przegap okazji, aby uzyskać niezwykłe wrażenia podróży w całym życiu!

Wycieczka do Jordanii

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Nabil Najjar )

Dwugodzinna wycieczka minivanów do lokalnego miasta Amman pozwala zobaczyć jeden z najstarszych miast i wszystkich jego malowniczych starożytnych okolic. Poznaj lokalne starożytne amfiteatr, Odeon, Forum i Nymphaeum, które były budowane wiele wieków temu i są nadal starannie chronione przez miejscową ludność i cały rząd w ogóle. Dowiedz się więcej o historii miasta i całego kraju w ogóle, słuchaj lokalnych opowieści i legend, dostarczonych podczas całej wycieczki przez nasz profesjonalny prywatny przewodnik po Jordanii.

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Amman.

Wycieczka do Jordanii

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Shereen Alheyari )

Miasto Akaba jest obecnie jedynym nadmorskim miastem w Jordanii i największym i najbardziej zaludnionym miastem położonym nad Zatoką Akaba. Miasto jest uważane za jedno z najpopularniejszych miejsc turystycznych w całym kraju i zapewnia wszystkim zagranicznym gościom Najbardziej urozmaicone rodzaje rozrywek turystycznych, w tym nurkowanie, nurkowanie z rurką, wycieczki piesze i rowerowe, szklana łódź po mieście i tak dalej, w zależności od preferencji podróżnych i ich oczekiwań od ich pobytu w Akaba.

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Akaba.

Wycieczka do Jordanii

(Zdjęcie prywatnej przewodnika TravelPapa Salah Zaki )

Zainteresowany? Zacznij planować następne wakacje i znaleźć najtańsze bilety lotnicze do Jordanii z TravelPapa!


Udział społeczny

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top