Відкрийте для себе Ізраїль разом з TravelPapa

TravelPapa допоможе вам відкрити Ізраїль найцікавішими способами.
Ізраїль дійсно вважається сьогодні однією з цих країн, однаково популярною протягом всього року, через численні туристичні визначні пам'ятки, які можуть привернути увагу когось, навіть самих досвідчених мандрівників, які вже бачили багато незвичайних і екзотичних Речі Деякі з них приходять сюди, щоб досліджувати давню історію країни, деякі з них зацікавлені в місцевих священних місцях, деякі з них приваблюють знамените Мертве море, деякі з них приходять для дайвінгу і так далі. TravelPapa вибрав три основні екскурсії по найвідоміших місцях країни, щоб допомогти вам відкрити Ізраїль у найбільш унікальних способів. Перевірте їх!

Відкрийте для себе абсолютно чудову країну Ізраїль та чудове місто Єрусалим , всі його основні визначні пам'ятки, багату історію міста та країни в цілому, її звичаї, традиції та культуру, основні архітектурні та археологічні пам'ятки та багато інших речей, що залежать від На ваші інтереси та очікування від вашого перебування в країні.

Відкрий Ізраїль

(Фотографія приватного путівника TravelPapa Patrick Harlaar )

Відвідайте п'ятигодинну історичну та культурну екскурсію з Яффо , одного з найстаріших портів у світі, згаданого в Біблії та в грецькій міфології в Тель-Авіві та відвідайте основну частину найпопулярніших місцевих визначних пам'яток Ізраїлю, включаючи мальовничу Годинникова вежа та яскрава блошина, церква св. Петра і Джаффи Талліс, ворота Рамзеса II, величезний порт, місцевий вокзал та багато іншого. Вам просто потрібно запитати!

Перевірте найбільш доступні авіаквитки до Тель-Авіву.

Відкрий Ізраїль

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Nico )

Відвідайте дев'ять годин тривалої подорожі автомобілем до Мертвого моря, найменшого місця на Землі, дивіться Могили Ісуса, Голгофу, Стіни Плачу та інших знаменитих святих місць Ізраїлю, а потім закінчіть свою подорож мальовничою річкою Йордан та Юдинською пустелею Найчарівніших місць у всій країні.

Відкрий Ізраїль

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Nico)

Почніть планувати поїздку до Ізраїлю та дізнатись найдорожчі авіаквитки до Ізраїлю за допомогою TravelPapa.


Соціальна частка

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top