Дослідіть Індію разом з TravelPapa

TravelPapa допомагає вам вивчати Індію найбільш зручними та цікавими способами.
Таємнича та мудра Індія сьогодні являє собою одну з найбільш незвичайних та унікальних країн Південної Азії. Батьківщина буддизму та стародавніх цивілізацій, Індія в даний час є другою країною світу її населенням і однією з найпопулярніших країн серед найбільш досвідчених мандрівників, які шукають щось абсолютно екзотичне, унікальне та нове.

Індія являє собою дуже яскраве поєднання древніх звичаїв і традицій, яскравих кольорів та незвичайних ароматів, чудових палаців та старовинних храмів, відмінних сіл та галасливих ринків. І, звичайно, головні визначні пам'ятки країни можуть бути представлені його абсолютно дивовижною природою та її поглядами, включаючи високі гірські вершини, густі зелені джунглі та їх дикі мешканці та великі сніжно-білі піщані пляжі Гоа та Керала, що щорічно збирає тисячі Мандрівників на невеликій території країни, які приїжджають сюди з усього світу, щоб вивчити Індію та всі її красуні. Перевірте найцікавіші індійські тури, які надають приватні екскурсоводи TravelPapa, та оберіть свій улюблений гід:

Великий Делі тур дає всім мандрівникам гарну можливість побачити основну частину основних місцевих визначних пам'яток Індії та Делі , особливо це саме їх перший раз в Індії. Цей тур проводиться професійним приватним екскурсоводом TravelPapa та є ідеальним вибором для тих мандрівників, які з нетерпінням очікують дізнатися більше про місцевий спосіб життя, культуру, стародавні звичаї та традиції та ще більше. Відвідайте чудовий храм Акшардмм, Лал Кіла, знаменитий храм Лотос, Ворота Індії, Будинок Президента, Парламент, Стара Кіла, Могила Хумаю та безліч інших речей - вам просто потрібно запитати!

Знайдіть найдешевші авіаквитки до Делі.

Досліджувати Індію

(Фотографія приватного путівника TravelPapa Nitesh Kumar Deovedi )

14-годинний приватний автомобільний тур дасть вам чудову можливість ознайомитись із відомими індійськими визначними пам'ятками, як-от Тадж-Махал і форт Агра, і перенесе вас у найвідоміші індійські місця прямо з перших хвилин вашого туру. Після цього, і невеликий відпочинок з традиційним обідом, ви (разом з професійним приватним гіди TravelPapa) перейдуть до індійської села. Перегляньте найкрасивіші місцеві пейзажі та візьміть найкращі фотографії Індії під час екскурсії, щоб зробити цю поїздку одним із самих пам'ятних пригод упродовж усього вашого життя!

Досліджувати Індію

15-годинний автомобільний тур в місто Ідрін Амрітсар , що надається приватним гідром подорожі Раджєв Сікарвар , надає усім мандрівникам можливість більше дізнатися про місцевий спосіб життя індіанських громадян, побачити цікаве місто Амрітсар і всі його головні Визначні пам'ятки, яскраві місцеві ринки, мальовничі навколишні села та знаменитий Золотий храм. Не пропустіть можливість побачити якомога більше в Індії своїми очима, і наші професійні приватні гіди допоможуть вам зробити нашу індійську мрію реалістичною.

Досліджувати Індію

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Balwinder Singh )

Відвідайте 19- годинну екскурсію автомобілем до Дхармасала, щоб побачити всі головні визначні пам'ятки міста, помилуватися прекрасною природою та приголомшливими краєвидами міста. Крім того, відвідайте одну з найпопулярніших визначних пам'яток цього району, розташованого лише приблизно в трьох кілометрах на північ від міста Дхармасала - МакЛеод Гань, який є резиденцією Його Святості 14-го Далай-лами та має місце у великого тибетського населення, включаючи багатьох монахів , Черниці і неймовірно чудові види.

Досліджувати Індію

(Фото приватного екскурсовода TravelPapa Balwinder Singh)

Зацікавлені? Почніть планувати свою індійську пригоду сьогодні і знайдіть найдешевші авіаквитки до Індії за допомогою TravelPapa!


Соціальна частка

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top