Cypr Wycieczki na wakacje letnie!

Jadąc na Cypr wkrótce? Znajdź najlepsze wycieczki na Cypr z TravelPapa.

Jeśli planujesz odwiedzić cudowny Cypr latem tego roku i nie chcesz nic przegapić podczas podróży po wyspie, TravelPapa wybrał najciekawsze wycieczki na Cypr i wycieczki na letnie wakacje, które obejmują prawie wszystkie główne atrakcje turystyczne . Sprawdź je i wybierz ulubiony:

Nicosia i Kyrenia Tour

Zwróć uwagę na tę trasę w przypadku, jeśli chcesz mieć dzień pamiętać z podróży na Cypr. Poznaj główne atrakcje dwóch popularnych miast Nikozji i Kirenii, w tym zamku św. Hillariona i przepięknego opactwa Bellapais, który przedstawia zniszczone opactwo z XIII wieku w górach Pięciu Palce. Spędzić trochę czasu w mieście portowym w Kyrenia i odwiedzić zamek Kyrenia, wzniesioną w Wenecji twierdzę, która stoi na pięknym porcie i odkrywać najpiękniejsze widoki na miasta i okolice w trakcie wycieczki.

Wycieczki po Cyprze
(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Cemaliye Mustafa )

Wycieczka po Larnace

Zapoznaj się z trzecim co do wielkości miasto Cypru, miasto Larnaca wraz z naszym profesjonalnym przewodnikiem turystycznym. Wycieczka obejmuje wszystkie niezbędne środki transportu, usługi prywatnego przewodnika, małą przekąskę kawy z kanapą i mnóstwo dobrego usposobienia. Spacer rozpoczyna się od centrum miasta i obejmuje wszystkie główne atrakcje miasta, takie jak kościół Saint Lazaros, Salt Lake w Larnace, meczet Hala Sultan Tekke, średniowieczny Fort i wiele innych rzeczy - wystarczy, że zapytasz!

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Larnaki.

Wycieczki po Cyprze
(Fot. TravelPapa prywatny przewodnik Radka Holesovska )

Pafos Town

Odwiedź legendarne miasto Pafos i przepiękne starożytne królestwo Kourion, które odbędą się przez osiem godzinną wycieczkę minivan, dostarczoną przez profesjonalny przewodnik turystyczny TravelPapa i weźmie udział w wszystkich najważniejszych zabytkach, takich jak Grobowce Królów, Pafos Mozaiki, malowniczy Teatr Kourion i zobacz Legendarne miejsce narodzin wspaniałego Afrodyty z własnymi oczami!

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Pafos.

Cypr wycieczki

Wycieczka do degustacji win

Zapoznaj się z pięknymi widokami Cypru na tej siedmiogodzinnej wycieczce po autostradzie, podczas podróży po Limassol New Port i średniowiecznym zamku, weź udział w absolutnie malowniczych wioskach Doros i Lofou z naszym profesjonalnym przewodnikiem turystycznym, słuchając opowieści o mieście i Cała wyspa w ogóle i degustacja pysznych lokalnych win na Cyprze.

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Sirin Suha )

Która trasa najbardziej Ci się podobała? Pośpiesz się, aby zarezerwować sobie najbardziej przygód podróż i sprawdzić najtańsze bilety lotnicze na Cypr z TravelPapa !

Udział społeczny
Facebook Google Świergot

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top