Poznaj Chiny z TravelPapa

Nigdy nie byłem w Chinach? TravelPapa pomogą Ci w jak najlepszy sposób poznać Chiny.

Chiny są bardzo zróżnicowanym krajem i mają wiele unikalnych miejsc, które przyciągają tysiące turystów z całego świata. Są to takie miejsca, jak chińskie parki narodowe z ich oszałamiającą naturą, zapierające dech w piersiach widoki i atrakcje natury, różne zabytki architektury, chińskie wioski, starożytne klasztory i inne budynki, wiele muzeów i wiele innych rzeczy. TravelPapa przygotował dla Ciebie pięć różnych wycieczek po całym kraju, aby zainspirować Cię do kolejnej podróży i pomóc Ci odkrywać Chiny w najfajniejszych sposobów. Sprawdź je!

Ten jednodniowa wycieczka po stolicy Chin poprowadzi Państwa przez najważniejsze zabytki, w tym słynny plac Tianmen i Zakazane Miasto, park Jingshan, świątynię Lamy, ogród zoologiczny Panda i wiele innych rzeczy, w zależności od sposobu, w jaki chcielibyście Podróżować po okolicy - autobusem lub pieszo. Pośpiesz się, aby zabrać swoje miejsce, aby nie przegapić rzeczy, podczas zwiedzania tego ogromnego i wspaniałego miasta Pekinu !

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Pekinu .
Poznaj Chiny
(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Wu Gary )

Jeśli zdecydujesz się na zwiedzanie Chin , lepiej zacznij od najpopularniejszego zwiedzania, a ta 9-godzinna wycieczka, prowadzona przez profesjonalnego prywatnego przewodnika po Chinach, pozwala zobaczyć piękno słynnej Wielkiego Muru Chińskiego na własne oczy, Podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy i widoki z najwyższego punktu, a jednocześnie odwiedzić inne popularne, lokalne zabytki, usytuowane w otoczeniu muru. Zdobądź jak najwięcej wrażeń z pobytu w Chinach, jak to tylko możliwe dzięki prywatnym podróżom TravelPapa - po prostu musisz zapytać!
Poznaj Chiny
(Fot. TravelPapa's przewodnik przewodnika Wu Gary)

Odkryj najbardziej wspaniałe widoki na chińską przyrodę na terenie tej pięciogodzinnej wycieczki i uzyskaj niezapomniane wrażenia z pobytu. Góra Tianmen jest znana wśród turystów z całego świata, ze względu na "sześć cudów", jak Tianmen Cable Road (która jest najdłuższą drogą kablową na świecie); Jaskini Tianmen, szkła skywalkowego, ogrodu Bonsai, alei Connected-Heaven itd. Wykonaj niewiarygodne zdjęcia z jednego z najwyżej położonych miejsc w okolicy, jeśli nie boisz się wyżyn i pomoże Ci nasz profesjonalny przewodnik.

Poznaj Chiny

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Johna Tanga )

Odkryj niesamowicie malowniczą naturę chińską, podróżując po okolicznych tarasach ryżowych, słuchając opowieści o małej kulturze Zhuang i Yao i odkrywając niezaprzeczalne widoki na okolicę okolicy z dwóch najlepszych lokalnych platform obserwacyjnych. Wszyscy fani chińskiej kultury, przyrody i turystyki docenią tę trasę!
Poznaj Chiny

(Zdjęcie prywatnej przewodnika TravelPapa Cindy Li )

Odkryj najtańsze loty do Chin i sprawdzaj jeszcze interesujące wycieczki i wycieczki w tym kraju na stronie www.travelpapa.com !

Udział społeczny
Facebook Google Świergot

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top