Loty do Bukaresztu - odwiedzić Rumunię

Zarezerwuj loty do Bukaresztu i odwiedzaj Rumunię. Lato to najlepszy czas na podróże!
Rumunia jest jednym z najbardziej dostępnych europejskich miejsc przeznaczenia dla tych, którzy chcą zaplanować wakacje w budżecie.

Tanie loty do Bukaresztu możesz zarezerwować w TravelPapa po najbardziej przystępnych cenach.

Możesz latać do Rumunii z United Airlines , Lufthansą z przystanią we Frankfurcie, Lot Polish z przystankiem w Warszawie.

Lotnisko Otopeni znajduje się 17 km na północ od centrum miasta. Musisz kupić bilet na autobus 783 i zatrzymasz się na placu Union Square, w centrum Bukaresztu. Będziesz miał okazję podziwiać miasto, ponieważ Bukareszt znajduje się na piątej pozycji w światowych rankingach najbardziej zatłoczonych miast w godzinach szczytu.

Loty do Bukaresztu

Bukareszt nazywa się "Paryżem Wschodu" ze względu na symulacje architektoniczne. Jednym z najbardziej imponujących budynków jest Pałac Parlamentu (zwany również Pałacem Ludowym). To jest 10 minut drogi od Union Square.


Loty do Bukaresztu

Pałac jest uważany za arcydzieło rumuńskiego dyktatora Nicolae Ceausescu - na budowie wzięło udział 700 architektów i około 20 000 pracowników, którzy pracowali 24/7. Ma ponad 3000 pokoi i obejmuje 330 000 metrów kwadratowych i jest uważany za drugi budynek administracyjny na świecie, pierwszy to Pentagon.

Loty do Bukaresztu
Boczna część Pałacu Parlamentu

Jeśli chcesz odwiedzić Pałac Parlamentu, potrzebujesz rezerwacji z wyprzedzeniem.
Ważne zasady dla odwiedzających: zabierz swój paszport, nie mów głośno, nie dotykaj dywanów, nie wszystkie miejsca są dostępne do robienia zdjęć.

Bukareszt jest prosty i łatwy do nawigacji dla turystów. Większość atrakcji turystycznych znajduje się między Placem Unii, Pałacem Parlamentarnym, Placem Rewolucji, parkiem Cismigiu. Stare Miasto Bukareszt jest doskonałym miejscem na posiłki i życie nocne.

Aby zobaczyć więcej atrakcji turystycznych i dziedzictwa kulturowego w Bukareszcie, możesz zarezerwować prywatne wycieczki z TravelPapa i skontaktuj się z jednym z prywatnych przewodników turystycznych w Bukareszcie , którzy podzielą się swoją pasją do stolicy Rumunii.

Udział społeczny
Facebook Google Świergot

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Oksana Gogu

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top