Поїздка в Париж для вашого відпочинку з TravelPapa!

Ви плануєте відпустку найближчим часом?

У разі, якщо ви збираєтеся відвідати Париж або , можливо , вже пакувати валізи для поїздки і вже перевірили самі доступні авіатарифи в країну Франція на www.travelpapa.com , ми вибрали три кращі тури по всьому місту спеціально для Вас , щоб зробити ваше перебування там ще більш цікавим і захоплюючим, так що ви не пропустите нічого в Парижі. Перевірте їх!

Це один годину пішохідна екскурсія з нашим професійним гідом приватний тур приведе вас до Базиліка Сакре - Кер - чудовий білий базиліка, яка домінує в паризькому обрії. Під час екскурсії ви збираєтеся відвідати всі основні місцеві визначні пам'ятки цього району, в тому числі Монмартра виноградників, знамениті місцеві вітряних млинів, зовні Мулен Руж і багато багато інших речей, які повністю варто відвідати.
поїздка в Париж
(Фото TravelPapa в приватний гід Патріс Брунет )

Одна година пішохідна екскурсія покаже вам багато з таємних прихованих кутів дивовижних Puces де Сент-Уан, живий гігантський блошиний ринок Парижа, який вважається на сьогоднішній день найбільшим не тільки в Франції , але і у всьому світі з більш ніж 2500 доларів, надаючи свої товари на ньому. Різні області мають різні теми з декоративних меблів, антикварного текстилю, картин, кераміки, вироби з скла, освітлення, гравюр, карт, старовинних одягу, прикрас і навіть більше. Поспішайте відкрити для себе найнесподіваніші речі і слухати давньої історії ринку в цьому абсолютно унікальному паризькому пригоді!
поїздка в Париж
(Фото приватного гіда TravelPapa Патріс Брюне)

Пориньте в живий культурі і приголомшливою обстановці Парижа. Вам буде зустрінуте в готелі , щоб почати свій приватний повний денний тур з місцевим приватним гідом на вашому боці. Відвідування легендарних визначних пам'яток французької столиці і досліджувати архітектуру міста , як ви подорожуєте уздовж мальовничих берегів річки Сени до знакових Ейфелева вежа, Лувр, Собор Нотр - Дам та інші. Не пропустіть whihin вашої поїздки в Париж за допомогою цього один день туру. Вам просто потрібно запитати!
поїздка в Париж

(Фото приватного гіда TravelPapa Патріс Брюне)

Зацікавилися? Перевірте самі доступні авіатарифи в місто Париж з TravelPapa і приготуйтеся до одного з найприємніших поїздок у вашому житті!

соціальний Share
facebook Google щебет

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top