Поради для супроводу неповнолітніх - United Airlines

Дотримуйтесь UA Поради мандрівників при бронюванні польоту і забути про нескінченні тривоги для вашого малюка.
Забезпечення безпечного і приємної подорожі для Вашого неповнолітню дитину. Дотримуйтесь поради відряджень Юнайтед при бронюванні польоту і забути про нескінченні тривоги для вашого малюка.

У літніх канікулах в найближчому майбутньому, так що подорожі для неповнолітніх без супроводу значно зростуть. В такому випадку США розробили список корисних порад
, щоб гарантувати безпечне і приємна подорож для вашого неповнолітньої дитини.


По- перше, є спеціальна плата за проведення Неповнолітні без супроводу (UM) - $ 150 / в польоті.

Іншою умовою є вікова категорія неповнолітніх без супроводу дорослих
, яка охоплює дітей від 5 років до 16. Чи є у вас більше ніж одна дитина подорожує разом? Вік наймолодшої дитини визначає прийнятність всіх дітей , які подорожують разом.

Для того
, щоб забезпечити максимальну безпеку ваших дітей в протягом усього періоду польоту, будь ласка , чи не замовити екскурсії, інший потім Безпосадочні ті експлуатований Юнайтед або United Express. Оскільки авіакомпанія не враховує час передачі інших авіакомпаній.

Для
отримання більш докладної інформації ви можете відвідати united.com> потрібно Корисна інформація> Спеціальні подорожі> Діти , які подорожують в поодинці або дати виклик Юнайтед , щоб організувати і оплатити послугу UM заздалегідь. Ця процедура зажадає наступну інформацію , як: кредитна карта (номер, термін придатності, УКР, ім'я білінг і адреса) і висадка і пікап контактів (ім'я та адреса, номер телефону, ставлення до дитини).

Безпека вашої дитини має першорядне значення для нас!

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Natalia Putareva

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top