Грузія відзначає День незалежності!

Грузія в даний час відзначає один з найважливіших свят в країні і TravelPapa бажає всіх своїх громадян Дня Незалежності Днем!
І в разі, якщо хто - то планую відвідати цю чудову країну в найближчий час , або навіть вже користується неймовірно гостинною атмосферою Грузії і затишних міст, TravelPapa вибрав кілька найбільш цікаві тур і екскурсію по основних визначних пам'яток країни , щоб зробити ваше перебування в Грузія ще краще. Перевірте їх і вибрати найбільш підходящий для Вас:

У разі , якщо це ваш перший раз в столиці Грузії (і навіть якщо це не так ), цей тур буде ідеальним вибором для вас, щоб відвідати всі основні визначні пам'ятки Тбілісі в протягом всього 6 годин. Мінівен екскурсія по місту включає в себе відвідування таких популярних місцевих туристичних визначних пам'яток, як затишний Старе місто з його булижники красивими вулицями, на проспекті Руставелі, лікуючий Етнографічний музей, Самеба собор і багато багато іншого.
Грузія
(Фото TravelPapa в приватний гід Malkhazi Spanderashvili )

Тур Казбегі починається о дев'ятій ранку і веде вас по маршруту, який проходить уздовж Військово - Грузинській дорозі. Відвідування оглядового майданчика Дружби Народів, проїхати по самим мальовничим видом грузинської природи, відкрити для себе захоплюючі дух пейзажі і бажання залишитися в відомому гірськолижному селищі Гудаурі.
Грузія
(Фото TravelPapa в приватний гід Коте Minasashvili )

У разі , якщо ви вже ходити навколо все головні вулиці Тбілісі і виявили найпотаємніші куточки столиці, ви можете , як це 3 дні довгий тур, який включає в себе транспортування навколо головних природних пам'яток Грузії, проживання з харчуванням включені і послуги професійного приватного гіда. Подорож по Грузії , щоб побачити знаменитий храм Святої Трійці в Гергети, Мальовниче водосховище Жинвалі, Datvidzhvari Pass і багато інших речей , які зроблять ваше подорож по всій країні один з найбільш незабутніх з них - потрібно просто запитати!
Грузія
(Фото приватного гіда TravelPapa в Коте Minasashvili)


Зацікавилися? Святкуйте День незалежності Грузії, знаходячи найцікавіші тури і екскурсії в Грузії , і в разі, якщо ви тільки починають пакувати валізи для вашого майбутнього візиту, відкрити для себе самі доступні за ціною відпустки в Грузії і Тбілісі на www.travelpapa.com !Частка в соціальній мережі
facebook Google щебет

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top