Gruzja świętuje Dzień Niepodległości!

Gruzja dziś obchodzi jedno z najważniejszych świąt w kraju i TravelPapa życzy wszystkim swoim obywatelom Szczęśliwego Dnia Niepodległości!
W przypadku, gdy ktoś planuje zwiedzanie tego wspaniałego kraju wkrótce lub nawet cieszy się niezwykle gościnną atmosferą Gruzji i jej przytulnych miast, TravelPapa wybrała kilka najciekawszych wycieczek i wycieczek po głównych atrakcjach turystycznych kraju, aby pobyt w Georgia jeszcze lepiej. Sprawdź je i wybierz najbardziej odpowiedni dla Ciebie:

W przypadku, gdyby po raz pierwszy w stolicy Gruzji (a nawet jeśli tak nie jest), ta wycieczka będzie idealnym wyborem dla Ciebie, aby odwiedzić wszystkie główne zabytki Tbilisi tylko w ciągu 6 godzin. Minivan wycieczka po mieście obejmuje zwiedzanie takich popularnych atrakcji turystycznych, jak przytulne Stare Miasto z jego brukowane uliczki, aleja Rustaveli, uczęszczanie do Muzeum Etnograficznego, katedra w Samebie i wiele innych rzeczy.
Gruzja
(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Malkhazi Spanderashvili )

Trasa Kazbegi zaczyna się o dziewiątej rano i prowadzi przez trasę, która biegnie wzdłuż gruzińskiej drogi wojskowej. Odwiedź taras widokowy przyjaźni narodów, przejeżdżaj przez najbardziej malownicze widoki na gruzińską przyrodę, odkryj krajobrazy oddechu i chęć zatrzymania się w słynnej miejscowości narciarskiej Gudauri.
Gruzja
(Zdjęcie prywatnej przewodnika TravelPapa Kote Minasashvili )

Jeśli masz już chodząc po wszystkich głównych ulicach w Tbilisi i znalazłeś najbardziej ukryte zakątki stolicy, możesz lubić to 3-dniowe zwiedzanie, które obejmuje transport wokół głównych atrakcji natury Gruzji, zakwaterowania z posiłkami Wliczone w cenę oraz usługi profesjonalnego przewodnika. Podróż dookoła Gruzji, aby zobaczyć słynną Świątynię Trójcy Świętej w Gergeti, Malownicę Zatoki Zhinvali, Przejście Datvidzhvari i wiele innych rzeczy, które sprawią, że podróż dookoła kraju będzie jednym z najbardziej niezapomnianych - po prostu musisz zapytać!
Gruzja
(Zdjęcie prywatnej przewodnika TravelPapa Kote Minasashvili)


Zainteresowany? Świętuj Dzień Niepodległości w Gruzji, szukając najciekawszych wycieczek i wycieczek w Gruzji , a jeśli tylko zaczynasz pakować torebki na przyszłą wizytę, odkryj najtańsze bilety lotnicze do Gruzji i Tbilisi na stronie www.travelpapa.com !Udostępnij w sieci społecznościowej
Facebook Google Świergot

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top