Рейс Ванкувер - Рейкявік доступний двічі в тиждень

Рейс Ванкувер - Рейкявік буде відбуватися цілий рік. Авіакомпанія Icelandair є головною авіакомпанією Ісландії. Вона входить в альянс Icelandair Group і з 2015 року виконує рейси в 39 міст в 16 країнах.
У зв'язку з тим, що міжнародний аеропорт Ванкувера збільшив свій попит на рейси Icelandair, авіакомпанія прийняла рішення перейти на цілорічне обслуговування пасажирів.Партнерство між авіакомпанією Icelandair і аеропортом Ванкувера почалося в 2014 році, коли був доданий рейс Ванкувер - Рейкявік . За новим встановленим графіком, перельоти в Рейкявік будуть відбуватися на літаку Boeing 757 двічі на тиждень (в п'ятницю та неділю).

Зворотний рейс до Ванкувера буде відбуватися по четвергах і суботах. У 2018 році планується збільшити кількість рейсів Ванкувер - Рейкявік і назад до 3 разів на тиждень.На сайті TravelPapa у пасажирів є прекрасна можливість забронювати дешеві авіаквитки на різні рейси, включаючи переліт Ванкувер - Рейкявік.

Поділиться в соцмальних сетьях
Facebook Google Twitter

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top