Lot Vancouver - Reykjavik jest dostępny dwa razy w tygodniu

Lot Vancouver - Reykjavik odbędzie się przez cały rok. Linie lotnicze Icelandair jest głównym lotnicza Islandii. Jest częścią sojuszu Icelandair Grupy i pływa od 2015 roku w 39 miastach w 16 krajach.
Ze względu na fakt, że Międzynarodowy port lotniczy Vancouver wzrosło zapotrzebowanie na Icelandair lotów, przewoźnik zdecydował się na usługi pasażerskiego przez cały rok.Partnerstwo między linii lotniczych Icelandair i lotniska Vancouver rozpoczęły się w 2014 roku, kiedy to został dodany do lotu do Vancouver - Reykjaviku . Zgodnie z nowym harmonogramem ustalonym, loty do Reykjaviku będą obsługiwane przez samoloty Boeing 757 dwa razy w tygodniu (piątek i niedziela).

Zwrot lot do Vancouver odbędzie się w czwartki i soboty. W 2018 roku planowane jest zwiększenie liczby lotów Vancouver - Reykjaviku iz powrotem do 3 razy w tygodniu.Witryna TravelPapa pasażerowie mają wielką szansę, aby zarezerwować tanie loty różnymi drogami, w tym loty do Vancouver - Reykjaviku.

Podziel się sotsmalnyh setyah
Facebook Google świergot

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Alena Shapovalova

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top