Poznaj piękno Turcji z TravelPapa!

Lato prawie pukanie do naszych drzwi i oznacza to, że nadszedł czas, aby rozpocząć pakowanie naszych torbao i planując nasze trasy podróży na zbliżające się wakacje bardziej szczegółowo.

W przypadku, gdy nadal zastanawiasz się, gdzie wybrać ten czas, TravelPapa wybrała cztery wycieczki i wycieczki wokół głównych tureckich miast i zabytków, dostarczonych przez naszych profesjonalnych prywatnych przewodników turystycznych, które dziś oferują. Sprawdź je!

Poczuj historyczną atmosferę tureckiej stolicy, cudowne miasto Ankary w ciągu sześciu i pół godziny spaceru po mieście. W przypadku, jeśli chcesz zobaczyć wszystkie główne zabytki miasta i nie przegapić czegoś, jest to idealny wybór dla Ciebie. Zobaczymy Zamek w Ankarze, Mauzoleum Ataturku, panoramiczne widoki na miasto, piękno architektury Starego Miasta i żywy Stary Rynek i wiele innych rzeczy. Musisz tylko zapytać!

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Ankary.

(Fot. Prywatna przewodnik turystyki TravelPapa Selahattin Tumer )

Zacznij podróż od miasta Izmir ze starożytną miejscowością Hierapolis, która jest jedną z najważniejszych osad w okresie hellenistycznym i rzymskim. Następnie udaj się do innego miejsca, które ma być odwiedzone i nazywa się "Cotton Castle". Z jego spektakularnych form trawertyn Pamukkale powitanie was w świecie cudów. Naturalny basen z gorącymi źródłami będzie jednym z najcenniejszych momentów podróży po Turcji . Następnie udaj się do "Miasta Afrodyty", poczuj starożytną atmosferę minionych wieków, chodząc po okolicy, a potem miło spędzić czas, rozkoszując się gorącymi źródłami znanego na całym świecie Pamukkale.

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Izmir.

(Zdjęcie prywatnej przewodnika TravelPapa Cenk Uysal )

Klasyczna ośmiuset i pół godziny zwiedzania miasta wokół Stambułu obejmuje zwiedzanie wszystkich najważniejszych atrakcji tego pięknego miasta, począwszy od starożytnego hipodromu i barwnego Grand Bazzar z jego smacznymi zapachami i hałasami oraz piękną Hagia Sofia i słynny Błękitny Meczet. Dzięki profesjonalnym poradnikom przewodniczym dowiesz się wiele ciekawych faktów dotyczących historii miasta, jej zwyczajów, tradycji i stylu życia mieszkańców w ogóle i pamiętasz tę podróż za jeden z najbardziej imponujących podróży.

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Stambułu.

(Zdjęcie przez Travelpapa prywatny przewodnik Cagatay Seri )

Poczuj niezwykły wschodni duch Południowej Kapadocji , chodząc po okolicach i odkrywając najsłynniejsze turystyczne atrakcje turystyczne, takie jak słynne podziemne miasto Derinkuyu, malowniczy klasztor Selime czy niewiarygodna dolina Ihlara. Znajdź najpiękniejsze panoramiczne widoki na okoliczne krajobrazy i wykonaj najbardziej imponujące zdjęcia, aby wrócić do domu jako najlepsze wspomnienia z tureckiej podróży.

Sprawdź najtańsze bilety lotnicze do Turcji.

(Zdjęcie prywatnego przewodnika TravelPapa Ergun Akkan )

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top