Objevte tajemství Egypta s TravelPapa

Letní sezóna se chystá a je načase přemýšlet o tom, jak plánovat svou příští letní dovolenou tak, abyste mohli nejen odpočinout na moři, ale také získat tolik nezapomenutelných dojmů, jak to možná bude možné.

Tentokrát TravelPapa si vybrala ty nejpůsobivější čtyři výlety v Egyptě , které nám nabídli naši profesionální soukromí průvodci. Zkontroluj je!

Pyramidy postavené v době, kdy Egypt byl jednou z nejbohatších a nejmocnějších civilizací na světě, zejména Velké pyramidy v Gíze, jsou některé z nejúžasnějších lidských staveb v historii. Jejich masivní měřítko odráží jedinečnou roli faraóna nebo krále, který hrál velkou roli ve starověké egyptské společnosti. O více než 4000 let později si egyptské pyramidy stále zachovávají svou veličinu a poskytují pohled do bohaté a slavné minulosti země. Zažijte starobylého ducha minulosti sami sebe během jedné hodiny dlouhé cesty do velkých pyramid v Gíze.

(Fotografie od soukromého průvodce TourPapa Esraa Ahmed )

Minivanová prohlídka osmi hodin zahrnuje návštěvu všech ain prohlídky egyptského hlavního města, od mešity Mohammeda Alije a mešity sultána Hassana, pěšky po hlavních ulicích města Káhiry , poslouchání historie města a země Obecně se učí některé místní legendy a fotografování nejkrásnějších fotografií. Pospěš si!

(Fotografie soukromého turistického průvodce TravelPapa Moustafa )


Jednohodinová pěší turistika vám představí jedno z hlavních uměleckých muzeí města, které bylo založeno v letech 1899 až 1929 (můžete si to představit ?!). Designoval ve stylu, který začleňoval evropskou secesní a rokokovou s mnoha tradičními islámskými architektonickými styly, včetně osmanské. Architektura paláce, interiérové ​​dekorace a nábytek jsou všechny modelovány v arabském stylu. Sbírka muzea je nejkomplexnější reprezentativní soubor "osmanského" umění. Kromě toho muzeum obsahuje rané islámské rukopisy a vzácné sbírky vyšívaných textilií. Takže, pokud jste fanouškem návštěvy muzeí nebo obdivu obdivu, tato prohlídka je určitě pro vás.

(Fotografie od soukromého průvodce TourPapa Esraa Ahmed)

Soukromá celodenní prohlídka po dobu osmi hodin vám poskytne vrcholné památky starobylého Západního břehu a památky Luxor v East Bank. K těmto zajímavostem patří všechny hlavní památky, jako je Údolí králů (Temple Necropolis), chrám Ramses III (Medinet Habu), Colossi Memnon a Karnak a chrámy Luxor. Budete vedeni licencovaným egyptologickým průvodcem Ragab El Motgalye a dopravíte na všechna místa soukromým klimatizovaným vozidlem. Stačí se zeptat!

Zájem? Zjistěte si nejlevnější letenky do Káhiry nebo Egyptu obecně na www.travelpapa.com !

This text was translated with Google translate, read the original text here


Author: Anastasia Ciolac

Source: TravelPapa.com


More News:


My Trip

My Password Reset

To reset your password, please enter your email address below. An email containing further instructions will be immediately sent to the email address associated with your account.

To top